Про переваги автобусних рейсів

Які переваги для пасажирів має поїздка автобусом

1. Доступність. Автобусні подорожі завжди були дешевші інших видів відпочинку. Зараз, коли ціни на авіаквитки істотно зросли, тури в яких відсутня авіапереліт, дозволяють заощадити.

2. Кілька країн за один раз. Поїздка через всю Європу дозволяє порівняти враження від кожної з них. За 10 днів можна встигнути перетнути кілька кордонів і подивитися 8-10 міст.

3. Екскурсії можна поєднувати з «пляжним» відпочинком. Влітку багато тури включають відпочинок на відомих морських курортах. Можна розслабитися після напруженої екскурсійної програми і не потрібно самому планувати відвідування визначних пам’яток. Придбати квитки на автобус каменское бердянск можна на сайті premiumbus.com.ua/poezdki-na-more/бердянск/каменское-бердянск.

4. Цікаве спілкування. Зазвичай в автобусний тур їдуть групи від 40 до 70 осіб (в двоповерховому автобусі). Серед цих людей завжди знайдуться близькі по духу. Подорож з великою групою має свої плюси: можна попросити допомогти з багажем, разом легше зорієнтуватися в незнайомому місті.

Недоліки автобусних турів

1. Брак вільного часу. У кожному місті вдається провести не більш трьох годин. Потім доводиться рухатися далі, так як наступна зупинка може розташовуватися в декількох годинах шляху. Вільного часу після оглядової екскурсії залишається не більш години. У цей відрізок потрібно вмістити відвідування музеїв, встигнути перекусити і вибрати сувеніри.

2. Суворе дотримання програми туру. Гід не може відхилитися від чітко розписаного маршруту. Складно зробити це і самому — затримаєш автобус. Тоді програма наступної зупинки буде «зім’ята» для всієї групи. Так що подивитися щось, що виходить за рамки екскурсії, вдається не завжди.

3. Відсутність комфорту. Кілька годин в одній і тій же позі під час переїздів від міста до міста витримати важко. Допомагають ті ж прийоми, що і для довгих авіаперельотах: прогулянка і розминка під час коротких зупинок, подушка мандрівника і позитивний настрій.

4. Ночівлі в дешевих готелях. Зупинки в мотелях і хостелах не дають можливості ввечері спокійно оглянути місто. Зазвичай вони знаходяться далеко від пам’яток та історичного центру. Економ-клас передбачає тісні номери (часто з двоповерховими ліжками), мінімум зручностей і убогий сніданок (пластівці, булочка і кава або чай). Іноді до цього додається відсутність кондиціонера, погана прибирання і занадто гарна чутність.

5. Неможливість організувати правильне харчування. Вільного часу мало, і витрачати його на відвідування ресторану шкода. Доводиться задовольнятися фаст-фудом, а знайомство з автентичною кухнею залишити на потім.

6. Одноманітність маршрутів. Більшість турів включає одні і ті ж міста і країни. За кілька поїздок можна освоїти всі напрямки і продовжувати автобусні подорожі стане нецікаво.

Проте, якщо ретельно спланувати поїздку і не шукати особливого комфорту, можна отримати море емоцій і вражень.