Про наші руки

Руки багато можуть сказати про людину, про її риси характеру, про її ставлення до самої себе. Особливо яскраво помітно це на жінках, адже саме жіночі руки здатні розповісти про вік своєї власниці, про тип її роботи, ставлення до самої себе і світ в цілому.

photo_437Догляд за руками і манікюр не вимагає особливо складних маніпуляцій. Безумовно, якщо мова йде про щоденний догляд. А ось коли вам потрібно досягти певного ефекту, зробити певне враження, то на манікюр доведеться витратити трохи більше часу. На щастя, сучасні розробки дозволяють вибирати з безлічі варіацій. Можна звернутися до фахівців, які створять потрібний вам образ, можна впоратися самостійно, якщо у вас є певні навички і матеріали. Інноваційний матеріал біогель, дозволить досягти приголомшливих ефектів.

Руки також мають дивовижну лікувальну силу. Багато напевно помітили — коли нам боляче саме долонями ми закриває пошкоджене місце, направляємо цілющу енергію в джерело болю. Власне тому важливо забезпечити потрібний догляд нашим ручкам.

Також як ми чистимо зуби вранці і ввечері, заведіть звичку наносити крем на ваші руки. Особливо перед сном, щоб за ніч шкіра встигла регенерувати і відпочити.

Якщо ви не любителька складного манікюру, це не означає, що і зовсім можна забути про нігті. Вони потребують догляду не меншого ніж шкіра. Раз в тиждень знайдіть час і посв’ятіть його саме здоров’ю нігтів. Нескладні процедури цілком можна виконати самостійно.

Виконуючи всі ці нескладні рекомендації, ви забезпечите своїй шкірі рук належний догляд, і та відповість вам своїм відмінним сяючим виглядом.

Будьте красиві.