Про ліпосакцію під іншим кутом зору

Жінка, у якої проблема зайвої ваги викликає паніку, ретельно стежить за своєю вагою і об’ємом талії і стегон. Для неї не існує такого поняття, як заборона відкачування жиру з області живота і боків, тому досить часто таку жінку можна зустріти в клініці, де лікарі допомагають позбутися від зайвих кілограмів.

plast003Багато жінок худнуть за допомогою хірургів, так як прекрасно знають, що при поліпшенні фігури дієтами, можна позбутися привабливої зовнішності. Не варто забувати, коли різко скидаються кілограми, обличчя худне в першу чергу. Шкіра стає в’ялою і обвислою.

У підсумку нічого не доводиться робити, як погоджуватися на ліпосакцію. Ризик будь-якого втручання в тіло людини є, але що не зробиш заради того, щоб жир, який зіпсував фігуру, був вилучений за допомогою шприца.

Тривалість ліпосакції залежить від маси жінки, тривалість ж процедури не перевищує 2,5 годин. На обробленій медпрепаратами шкірі жінки робиться невеликий розріз, в нього вставляється тоненька трубка, яку приєднують до апарата, що діє за принципом ручного насоса (аналог — робота зі шприцом): він втягує в трубочку жир, який виходить в сторону хірурга, а останній його видаляє.

Завершальний етап — компресійна пов’язка і поради по догляду за собою і спеціально розроблена дієта.