Приватні будинки престарілих: плюси і мінуси

У міру дорослішання, з наближенням старості, кожен починає замислюватися, як і де він проведе свої останні роки. Хтось залишиться в колі своєї сім’ї, спостерігаючи, як дорослішають діти, внуки і навіть правнуки, але в деяких випадках доводиться підшукувати місце, де літнім людям буде комфортніше. Кожен переслідує свої цілі, хтось не в змозі самостійно надати допомогу через зайнятість, а хтось через нестачу відповідних знань. Але, тим не менше, кожен з нас намагається забезпечити хороші умови для своїх родичів. Сьогодні можна знайти багато варіантів, в тому числі і приватні будинки престарілих.

ya45Звичайно, яким би гарним не було місце, з сім’єю навіть стіни лікують. Тому істотним мінусом такого переселення є віддаленість від рідних. А щоб остаточно зробити вибір, потрібно розібратися які ж переваги і недоліки очікують постояльців.

Переваги приватних будинків престарілих:

  • За старими людьми завжди ведеться спостереження. Співробітники приватного будинку престарілих Life-House покликані стежити за станом здоров’я, надавати своєчасну допомогу і задовольняти всі потреби літньої людини.
  • У таких будинках працюють фахівці з медичною освітою і чималою практикою. Тому, переживати за своїх рідних не доведеться, адже навіть доглядальниця спеціально навчена і при необхідності виконає те, про що просить пенсіонер.
  • Цікаве проведення часу. Кожен зможе знайти для себе цікаву компанію. Крім того, в приватних будинках для людей похилого віку є телебачення, ігри і можливість погуляти по облаштованій мальовничій території за межами міста, а саме в таких місцях найчастіше розташовуються такі заклади.
  • Харчування в пансіонатах також на високому рівні. У штаті співробітників є професійний кухар, дієтолог та інші фахівці, які в кожному окремому випадку складають індивідуальне меню, з урахуванням всіх потреб організму, переваг, віку і т. д.

Недоліки приватних будинків для літніх людей:

  • Пенсіонерам, у яких зовсім немає близьких або вони не беруть участі в їх житті, доведеться особливо тяжко. Вся пенсія буде йти тільки на проживання в будинку для літніх людей, якщо її взагалі вистачить на приватний заклад;
  • Незалежно від старання персоналу, якщо заклад забитий, то можливості приділити достатньо уваги кожному постояльцю не буде. У менш завантажених місцях з цим справи йдуть інакше, але при цьому є ймовірність, що вартість буде істотно вищою;
  • Незважаючи на гарне харчування, є певний режим, який може бути для когось абсолютно незвичним. А в тому випадку, якщо один з прийомів їжі був пропущений, докупити щось просто не вийде, тому доведеться чекати рідних з гостинцями або наступного прийому їжі;
  • Якщо коштів на одномісну кімнату не вистачає, то доведеться терпіти всі особливості характеру сусіда або сусідів.

Звичайно, якщо є рідні, які можуть проконтролювати процес догляду та вибрати саме вдале місце, то всі мінуси перекреслюються, крім одного, існує графік відвідувань, та й діти не завжди зможуть приїхати на перше прохання. Підберіть найкращий заклад і довірте своїх родичів в руки професіоналів.