Привабливі ніжки

Довгі, сексуальні та красиві ноги — це мрія кожної жінки. Саме красивими і доглянутими ногами захоплюється вся чоловіча половина. Не всі можуть похвалитися довгими ногами, але це завжди можна вміло приховати привертаючи увагу дещо іншими способами.

kak-imet-gladkie-nogiВ першу чергу варто подбати про фізичний стан ніг. Тільки красиві і атлетичні форми привертають до себе увагу. В’ялі м’язи на стегнах не сподобаються, взагалі, нікому. Для підтримки форми ніг в тонусі потрібно займатися фітнесом. Або робити найпростіші вправи вдома.

Крім того, потрібно більше використовувати ходьбу і не лінуватися. Регулярні пробіжки допоможуть підтримувати ніжки у формі. Щоб уникнути зайвого навантаження краще віддати перевагу більш зручному взуттю.

Активний відпочинок і катання на велосипеді є дуже хорошим тренуванням для м’язів ніг. Для красивих і апетитних форм ніг і всієї фігури в цілому рекомендовано займатися пілатесом, шейпінгом або регулярно відвідувати тренажерний зал.

Крім створення гарної форми також важливе зовнішнє оформлення ніг. Міцні, але волохаті ноги можу дозволити собі хіба що чоловіки. Жіночі ніжки повинні бути гладкими і шовковистим. Вдаватися до гоління ніг не найкраще заняття, та й результат буде надто короткочасним. При гоління зрізуючи верхній шар волосини, в подальшому, волоски будуть здаватися товстішими. У столітті технологій і процвітання косметології є маса способів боротьби з волоссям на ногах. Епіляція, шугаринг і безліч інших процедур позбавлять від небажаного волосся на більш тривалий час, ніж, просте гоління.

Бліді ноги також мало кого зможуть вразити. Навіть легкий загар кардинально змінить ситуацію. В даний час існує безліч бронзаторів і спеціально створені для шоколадного відтінку шкіри солярії. Якщо такий варіант здається категоричним, то існують пляжі і численні засоби для засмаги.

Якщо похвалитися від природи довгими ногами немає можливості, то на виручку завжди прийде жіноче взуття на підборах. Каблук візуально витягує ноги і при всьому наборі догляду за ногами ефект буде карколомним.

Красиві жіночі ніжки часом є вершителем доль. Скільки розповідей про те, як красиві і доглянуті жінки спонукали чоловіків на значущі вчинки. Жінка за своєю природою спокусниця. І нести це горде звання потрібно гідно.