Прищі: секрети маскування

Погана екологія, неправильне харчування, відхилення від режиму дня ведуть до проблем зі шкірою обличчя. Однією з таких проблем є поява акне (прищів). Особливо недоречно, коли вони виникають перед відповідальним заходом або урочистою подією.
images (21)

Як замаскувати прищі?

Перемогти цю проблему відразу, на жаль, неможливо. Як правило, прищі є сигналом про якісь інші, більш глибинні проблеми зі здоров’ям. Для ідентифікації джерела проблем і позбавлення від акне варто звернутися до лікаря. Але якщо часу взагалі немає, то прищі можна «замаскувати». Існує кілька послідовних етапів. Розглянемо їх.

Зволоження проблемної ділянки. Отже, на прищик, в першу чергу, необхідно нанести звичайний зволожуючий крем, так як шкіра в місці запалення травмована і втрачає вологу. Якщо ж відразу спробувати нанести тональний крем, то лущення в районі прища стане більш помітним, відповідно, буде залучати до себе більше уваги.

Коректор. Обробка коректором — наступний і дуже важливий етап «маскування» прища. Коректори бувають різних відтінків, і використовувати їх потрібно в залежності від кольору шкіри в районі проблемної зони. Свіже почервоніння слід обробляти зеленуватим коректором, його пігменти приховають почервоніння. Якщо ж пляма на шкірі темна, то необхідно використовувати персиковий або рожевий коректори.

Консилер і кисть. Звичайна процедура при нанесенні консилера полягає у вбивання його в шкіру кінчиками пальців. Це відмінний варіант для шкіри в нормальному стані, але якщо на шкірі є прищ, то стукати по ньому пальцями абсолютно протипоказано. Дана дія збільшить запалення і набряк, почервоніння стане більш помітним, тому наносити консилер слід легкими дотиками кисті — методом розтушовування.

Вирівнювання тону. Важливий етап — вирівнювання тону шкіри. Підійде звичайний тональний крем або пудра, що підходить по відтінку. Наносити ці засоби слід кистю або спонжем і намагатися менше торкатися проблемної ділянки.

Відволікання уваги. Після вище описаних процедур прищ вже досить замаскований, але небезслідно. У зв’язку з цим бажано скорегувати макіяж таким чином, щоб погляд оточуючих притягував не незначний недолік у вигляді замаскованого прищика, а, наприклад, яскравий макіяж очей або насичений колір помади на губах.

Завдяки таким простим діям, ніякі прищі не страшні навіть перед виходом на червону доріжку!