Природний колір волосся без аміаку

Фарбування волосся в домашніх умовах, як і раніше популярне. Замість того щоб платити чималі гроші в перукарні, досить купити фарбу і отримати бажаний колір волосся. Ви можете вибирати фарбу у вигляді крему, рідини, гелю або піни. Жінкам, стурбованим станом волосся, варто перевірити склад фарби і, безумовно, уникати тих, які містять аміак. Існують також фарби, які зроблені із натуральних інгредієнтів, а їх кольори більш природні і наповнені блиском.

brunetkaПри догляді за волоссям важливий не тільки вибір правильної фарби. Багато жінок користуються фенами і плойками сумнівної якості.

Якщо ви самі фарбуєте волосся, вам потрібно пам’ятати декілька дуже важливих моментів, упущення яких може привести до ефекту повного відхилення від бажаного результату, і необхідність звертатися за професійною допомогою. Ви не можете забувати уважно читати етикетки та інструкції. Саме тут вказано, чи повинно волосся бути сухими чи вологими, жирним або чистим. Ці фактори впливають на кінцевий результат. Нагадаємо, що період часу, через який можна повторно фарбувати волосся — до 2-х тижнів. Якщо в цей час ви знову застосуєте фарбу, то повинні зважати на той факт, що вона може просто не зафарбувати волосся. Також не рекомендується подовжувати або скорочувати час фарбування. У разі скорочення, забарвлення може просто не вийти, тому що пігмент кольору немає часу, щоб досягти внутрішньої частини волосся, А в разі збільшення періоду часу, колір виходить дуже темним, і тон буде нерівномірним і непривабливим.

Аміак є сполука водню і азоту, присутня у вигляді газу. В даний час він використовується для виробництва, зокрема, добрива. Давно відомо, наскільки аміак шкідливий для здоров’я. Він працює як подразник слизової оболонки і шкіри голови. Крім того, він має дуже неприємний, характерний запах. Його головним завданням у фарбі є  зробити волосся рихлим, щоб пігмент кольору міг проникнути в його структуру.

До сих пір можна знайти фарбу, яка містить аміак. Багато косметичних компаній давно вирішили відмовитися від використання аміаку для виробництва фарб, однак, він повинен бути замінений чимось іншим. Замість нього використовується моноетаноламін, який має аналогічні властивості, як аміак, але не настільки шкідливий для здоров’я.