Припливна вентиляція — переваги

Припливна вентиляція дозволяє провітрити житло без використання вікон. Плюсів у неї багато, тому що одночасно може виконувати кілька функцій:

  • Здатність запускати повітря;
  • Фільтрувати його;
  • Нагрівати до потрібної температури.

Докладніше про припливну вентиляцію

Припливна вентиляція потрібна для забезпечення провітрювання квартир, будинків та інших приміщень. Вона здатна виконати кілька важливих функцій, завдяки яким людина зберігає здорове самопочуття.

Якщо кімнату довго не вивітрювати, у ньому може накопичитись високий рівень вуглекислоти, який людина видихає. Він може викликати неприємні відчуття: апатію, млявість, слабкість. Наприклад, при використанні системи припливної вентиляції не накопичуються неприємні запахи, запобігає появі вогкості та грибка.

У довго непровітрюваному приміщенні заводяться різноманітні віруси та бактерії. Щоб усі ці проблеми уникнути, необхідно використати цю систему — дізнатись більше, як робиться установка систем вентиляции, можна за посиланням.

Що таке система припливної вентиляції?

Припливна вентиляція – це структура, яка подає чисте повітря у житло. Вона має більшу ефективність, ніж кватирка або продухи, так як вона безпосередньо забирає свіже повітря з вулиці, без пилу і бруду.

При розгляді структури моделей можна відзначити такі деталі:

  • Брізер – компактна установка, здатна фільтрувати та нагрівати повітря. Це найвигідніший варіант фільтрації приміщення. Його використовують для будинків з великою квадратурою, але його можна використовувати і для квартир. Ця система притягує повітря, а виводять його вентиляційні канали.
  • Вентилятор – це деталь, що допомагає затягувати повітря в приміщення, є частиною обов’язкової системи вентиляції в квартирах та будинках. Його потужність дозволяє добре вентилювати житло, але робота даної системи має бути комплексною. Один вентилятор можна порівняти з однією кватиркою за силою всмоктування повітря. Але є ризик забивання каналів пилом та брудом. У разі необхідно встановити фільтр.
  • Фільтри. Їх використовують у системі припливної вентиляції приміщення з використанням фільтра. Фільтри необхідні для захисту від пилу та інших частинок. Вони відіграють велику роль у допомозі алергікам – позбавляють приміщення від пилу, пуху та інших забруднюючих частинок.
  • Нагрівальний елемент – деталь, яка використовується у системі вентиляції з функцією підігріву повітря. Він нагріває повітря до потрапляння у квартиру. Особливо важливу роль відіграє в зимовий час, для підтримки відповідної температури у житлі. Електричні нагрівачі дешевші за вартістю та підходять для невеликих приміщень. А для великих – використовується водяна нагрівальна система у припливній вентиляції.
  • Рекуператор – це елемент, який підігріває холодне повітря за рахунок теплого. За допомогою нього можна заощадити підігрів повітря в кімнаті.
  • Шумопоглинаючий пристрій — це елемент, завдяки якому не доводиться чути гучний шум роботи деталей всієї системи в цілому.
  • Влаштування автоконтролю. Вона необхідна для регулювання за наявності обов’язкової вентиляційної системи у квартирі.