Принципи поведінки на першому побаченні з дівчиною. Частина 2

Ведіть себе впевнено, контролюйте ситуацію. У розмові двох людей іноді може трапитися мовчазна пауза, в такі моменти дівчина повинна розуміти, що у вас все під контролем.

kak-vesti-sebia-na-pervom-svidanii-s-parnem-vchera-segodnya

Розповідайте все найцікавіше з вашого життя, що буде показувати вас з найкращого боку. Краще не вдаватися до міфотворчості, не придумуйте про себе щось неймовірне. Це однозначно не буде добре для вас, якщо ваша кохана незабаром виявить, що ви брехун і фантазер, що призведе до різкої втрати довіри до вас з її боку.

Не кажіть постійно про себе, дайте вашій коханій теж щось сказати, якщо у неї є таке бажання. Цікавтеся її внутрішнім світом, її захопленнями, знайдіть серед них найбільш близькі для вас теми для розмови і підтримуйте розмову в даному напрямку. На першому побаченні справа може дійти до поцілунків, втім це далеко не завжди так. Не варто лізти з поцілунками в тому випадку, якщо ситуація не підходить до цього.

Отже, головне — проявляти стійкість та впевненість. Придивляйтеся до поведінки вашої супутниці, по найдрібніших деталей можна вловити, чи задоволена вона тим, що відбувається або ж щось йде не так, як слід було б. Якщо ви дійсно близькі один одному, то поради, як поводитися на першому побаченні, допоможуть вам розвинути ваші стосунки, які лише починають розвиватися.