Прикраси зі срібла: особливості та переваги

Срібло – метал з довгою історією. З нього люди протягом тисячоліть виготовляли ювелірні прикраси та начиння. Сьогодні ж його популярність анітрохи не зменшилася – з нього виготовляють навіть деталі радіоприладів, автомобілів та цифрових пристроїв. Але звичною сферою застосування срібла все ж таки залишається виробництво ювелірних виробів. 

Переваги виробів зі срібла

Сьогодні срібні ювелірні прикраси від https://silvex925.com.ua/ мають велику популярність. Пояснюється це наявністю таких переваг виробів із цього елемента:

 

  • Доступні за ціною. Коштують дешевше за золоті прикраси, але при цьому виглядають так само красиво й ефектно.
  • Підходять для людей з будь-яким типом зовнішності та чудово поєднуються з будь-яким одягом. Також метал можна використовувати практично з будь-яким камінням.
  • Не вимагають ретельного догляду.
  • Не викликає алергічної реакції. Більше того срібло має деякі антисептичні та корисні властивості.

У чому користь срібних виробів для людини?

Є спеціальний розділ нетрадиційної медицини – літотерапія, яка займається пошуком лікувальних властивостей дорогоцінних металів. Прихильники цього напряму переконані, що срібло благотворно впливає на нервову систему, покращує стан серця та судин, а також знижує тривожність та запальність.

Розглянутий елемент має інші властивості:

 

  • Антибактеріальні. Іони срібла взаємодіють із негативно зарядженими рецепторами патогенних бактерій, руйнуючи структуру останніх.
  • Цілющі. Народна медицина стверджує, що люди, які носять срібні кільця, сережки тощо, менш схильні до стресу, вони швидше відновлюються після недуг.
  • Магічні. Ще в давнину люди наділяли срібло магічними властивостями, виготовляли з нього амулети, обереги та інше. Сьогодні ж представники окультних напрямів продовжують наділяти срібні предмети магічними здібностями. Вони вірять, що воно відштовхує негативну енергію, очищує дух.

Чи всім підходять срібні прикраси?

Їх можуть носити всі, за винятком групи людей, які мають алергію. Насправді алергію викликає не саме срібло (воно гіпоалергенне), а домішки (мідь, цинк та інші), що містяться у складі прикраси. Симптомами алергії є свербіння, почервоніння, погіршення самопочуття та інше.