Причини виникнення недоліків шкіри

Наша шкіра настільки складна у своїй будові, а біохімічні процеси, що протікають в її надрах настільки різноманітні і тісно пов’язані між собою, що найменше відхилення від норми, найменший збій у будь-якій системі викличе її структурні зміни. Говорячи простіше — виникнуть недоліки.

upload_zabolev_i_med_nedostatkiПевна частина косметичних дефектів передбачає наявність шкірних захворювань або передує їм. Надмірно жирна або суха шкіра схильна до розвитку екземи, а червоні прищі і почервоніння шкіри носогубного трикутника вказує на захворювання шлунково-кишкового тракту. У таких випадках реальним способом усунення косметичних недоліків буде повне оздоровлення організму. Бажано діяти в комплексі, тобто звернутися в багатопрофільні оздоровчі центри або клініки.

Зовнішні чинники, такі як температура повітря, вологість, вітер також мають сильний вплив на шкіру. Якщо вітер банально висушує її, то високі температури здатні викликати розширення дрібних кровоносних судин, капілярів, що веде до утворення судинних сіток на шкірі, якщо вона надмірно тонка.

Такі засоби, як лужне мило, одеколони, сода, а також спирти, фарби, кислоти та ін. Відносять до хімічних чинників, що викликають утворення дефектів.

За здоров’я шкіри, крім гормонів, відповідають також комплекси вітамінів різних груп. Дефіцит вітаміну А здатний викликати ряд змін в шкірному покриві: сухість верхнього шару епідермісу, рогові нашарування та інше. Для запобігання дефіциту цього вітаміну необхідно вживати тваринні жири, в достатку їх міститися в печінці, яєчному жовтку, риб’ячому жирі.

Нестача вітамінів групи В, які містяться в злакових, молоці, сирі та іншому, здатна викликати ряд загальних захворювань: ураження шкіри в куточках рота, випадання волосся, ламкість нігтів.

Знижений кількість вітаміну С може призвести до небажаної пігментації, загального ослаблення імунітету.

Безліч різних косметичних засобів містять в своєму складі компоненти на які чутлива шкіра може відреагувати несподіваним чином. Так ртутні препарати проти веснянок можуть викликати висипання або кропив’янку, а креми, що містять у складі бром і йод викликають появу вугрів або еритеми.