Причини виникнення лупи

Поява лупи це, мабуть, нерадісна подія для жінки. За даними фахівців кожна третя людина страждає від появи лупи.

b278b63852546cfdebd4434af69bc386Ми розберемо причини появи лупи. Це відбувається через нервове перенапруження, порушення обміну речовин, всілякі дієти, недоотримання вітамінів групи А і В, а також через неправильний підбір засобів для волосся. Останнє це найбільш поширена причина виникнення лупи. Дуже часте використання лаків, гелів для волосся, а також постійні сушки феном з недотриманням температурних режимів тягнуть за собою її появу.

Також може бути і таке, що лупа може передаватися, і щоб цього не сталося, суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни. Тому що можна отримати лупа, якщо покористуватися чужим гребінцем, гумкою або шпилькою.

Але все ж варто знати, що лупа це не самостійне захворювання, а тільки прояв порушень, які є в організмі.

Лупа — це найлютіший ворог волосся жінки, тому що вона здатна зробити її волосся слабкими, а також може сприяти тому, що воно стане випадати. По суті це кірка, яка розташовується на голові, і не дає повітрю проникати в шкіру. Тому волосся і стає такими слабким.

Лупа буває двох типів: суха і жирна

Суха виникає, якщо шкіра голови є сухою і турбує жінку сверблячкою. Волосся в цьому випадку здається обсипаним пудрою, а лупа падає на ваш одяг.

Жирна ж лупа з’являється в тому випадку, якщо шкіра голови навпаки жирна. Ваше волосся дуже швидко стаює жирним і некрасивим, вам доводиться мити його щодня. Для того щоб допомогти вашому волоссю потрібно правильно харчуватися, підібрати оптимальні для себе засоби по догляду за волоссям. Правильно підібрані засоби для волосся — одна з головних умов їхнього здоров’я і краси.

Якщо ви побачили перші ознаки лупи на вашій голові, то починайте користуватися спеціальними засобами і лікувальними шампунями.

Сьогодні відома велика кількість засобів для лікування лупи. Найпростіший і відомий всім це використання правильного м’якого шампуню для волосся. Від деяких лікарів виходять рекомендації з приводу лікування лупи протигрибковими засобами. Але найкраще використовувати спеціальні шампуні, які призначені для того, щоб позбутися від лупи або ще можна постійно терти голову подушечками пальців, але це потрібно робити дуже акуратно, щоб не пошкодити голову.