Причини виникнення акне на обличчі

Акне — дуже неприємне шкірне захворювання, яке може приймати як гострі, так і хронічні форми, також і мати слабку вираженість, яка піддається швидкому лікуванню. Захворювання характеризується наявністю множинних вогнищ запалення на обличчі, ніжній шкірі шиї і декольте, які свідчать про серйозне закупорювання пір і порушення регуляції сальних виділень підшкірними рецепторами. Це не просто косметологічна проблема, як може здатися на перший погляд. 

2093059203523Головна відмінність акне від наявності простих прищиків на обличчі полягає саме в затяжному характер висипань та їх масовості. Лікування акне — сфера компетенції таких лікарів як: дерматолог, алерголог, імунолог, терапевт, дієтолог та ендокринолог.

Збої в тілі людини

Акне може свідчити про серйозні збої в роботі організму, такі як:

 

  • неправильна, дисбалансована робота кишечника;
  • страждає система травлення внаслідок шкідливого харчування;
  • посилення загальної інтоксикації організму внаслідок наявності різних згубних звичок;
  • перебування організму в хронічному стресі;
  • порушення гормонального фону.

Це далеко не всі можливі причини, що провокують виникнення акне на обличчі.

Алергія

Прищі також можуть свідчити про сильну алергічну реакцію, особливо якщо супроводжуються місцевим свербежем, почервонінням, лущенням і нагноєнням. Фактор алергії не можна виключати до отримання відповідного дерматологічного висновку. Часто акне стає відповіддю організму на тривале його перебування в несприятливих екологічних умовах. При такій ситуації дуже часто акне стає хронічною недугою, лікування якого можливе тільки при кардинальній зміні умов життя.

Лікувати акне слід на ранніх стадіях, коли його гостра форма ще може не допущена в принципі.