Причини швидкого старіння шкіри

Занадто швидке старіння шкіри і поява зморшок ще в молодості, це неприємно для будь-якої людини. Але особливо гнітюче це діє на представниць прекрасної статі. Справді, який жінці сподобається побачити зморшки на своєму обличчі?

a3333a21-159b-42b4-a43c-d7c90807acb1Поява зморшок ближче до 40 років практично є неминучою. Організм повільно, але вірно старіє, і перш за все це стає помітно на шкірі. Єдине, що можна зробити в такій ситуації (не вдаючись до допомоги пластичних хірургів і косметологів, тим більше, що величезна кількість негативних відгуків на ін’єкції ботокса не дає зважитися на цю процедуру) — уповільнити процес старіння і продовжити термін молодості своєї шкіри. Втім, це завдання не з легких.

Починати доглядати за шкірою потрібно заздалегідь. Перш за все, це стосується харчування. Жирна, копчена і занадто гостра їжа негативно впливає на стан шкірної тканини. Намагайтеся також вживати якомога більше продуктів, що містять вітаміни і мінеральні речовини, необхідні для нормального функціонування всього організму. Найстрашніше неправильного харчування може бути тільки дієта. Саме популярність всіляких дієт призводить до того, що багато жінок в гонитві за стрункою фігурою гублять своє здоров’я. А ефект в результаті виявляється прямо протилежним. Адже без регулярного надходження необхідних речовин, організм зношується значно швидше.

Негативно впливає на стан шкіри і невідповідний спосіб життя. Постійне недосипання, тривале перебування в приміщеннях, нерегулярне харчування і відсутність такого необхідного відпочинку — значно прискорюють процес старіння. Навіть якщо вас стосується хоча б один з названих вище факторів, це вже привід насторожитися. А вже, якщо у вас є весь перелік негативних факторів, то поява зморшок не за горами. Тому постарайтеся більше рухатися, займатися спортом, харчуйтеся регулярно і якомога частіше вирушайте на відпочинок на природу.

Шкідливі звички і неправильний догляд за шкірою також не сприяють продовженню молодості. Алкоголь, тютюн і наркотики вкрай негативно впливають на весь організм, не кажучи вже про нашу шкірі. Те ж саме можна сказати про неправильно підібрану косметику та засобах для догляду за шкірою. І не забудемо про головну хворобу людства — стрес. Чим більше ви нервуєте, тим швидше настане старість, так що будьте спокійнішими і веселішим.