Причини подружньої невірності

Вам здається, що у вас дружна і міцна сім’я, але раптом з’ясовується, що ваша друга половина вам зраджує. Вам важко в це повірити, ви не розумієте, що далі робити, і як далі жити. Ви задаєте собі питання: «Чому він це зробив?». У даній статті розглянуті різні причини чоловічих і жіночих зрад, тут ви знайдете відповідь на питання про те, хто більше зраджує чоловіки чи жінки. Може вам вдасться знайти в статті причину зради вашої коханої людини, і зможете знайти вихід у своїй складній життєвій ситуації.

large-orig-o-marriage-problems-facebook-1450553221-1450588227Існує три думки людей про те, хто більше зраджує чоловіки чи жінки? Одні вважають, що більше зраджують чоловіки, інші, що частіше зраджують жінки, а представники третьої думки стверджують, що зраду здійснюють чоловіки і жінки в однаковій кількості, так як причин для зрад вистачає в обох статей.

До речі, можна найняти приватного детектива Detective-Kiev.com для того, щоб впевнитися, що ваш партнер вам зраджує, або приховує будь-що інше.

Причини жіночих зрад:

1. Одноманітність сімейного життя;

2. Проблеми в шлюбі;

3. Спалахнула несподівана любов до іншого чоловіка;

4. Зрада для доведення своєї привабливості;

5. Пошук коханця-спонсора. Це, як правило, багатий і одружений чоловік. Зустрічі у них рідкісні, але кількість одержуваних подарунків та витрачених на даму коштів задовольняють запити жінки-коханки;

6. Зрада заради кар’єрного росту, або отримання інших вигод на роботі;

7. Незадоволеність в інтимному плані. Чоловік не задовольняє сексуальних потреб, а коханець легко може вирішити цю проблему;

8. Підкорення шанувальником за рахунок уваги до її персони;

9. Жінка просто не може не зраджувати;

10. Зрада, що б помститися чоловікові, за його хамську поведінку;

11. Жінка страждає німфоманією. Перебуваючи в шлюбі вона змінює коханців як «рукавички» через сильний статевий потяг до протилежної статі. Це просто психологічне захворювання.

Причини зради з боку чоловіків:

1. На першому місці — незадоволення від сексу. Коханка очікує одягнена в красиву нижню білизну, а не в халаті зі словами де ти був. Ця ж причина зради може бути якщо дружина вагітна, коли деякі чоловіки не сприймають вагітну жінку, як партнера по сексу;

2. Зустріч з коханкою — це найкращий спосіб відволіктися від сімейних проблем;

3. Несподівана любов, яка може швидко пройти, або навпаки розвинутися в серйозні взаємини. Виходить, що і сім’ю чоловік залишити неспроможний, і від коханки відмовитися не в силах;

4. Бажання фізичної близькості до певної жінки. Вона його цікавить, виключно, як партнер для сексу;

5. Зрада заради доказу своєї привабливості;

6. Чоловік любить завойовувати жінок, що б збільшити список підкорених сердець;

7. Буває, що успішний та багатий чоловік просто хоче опікуватися молодою і привабливою жінко;

8. Зрада від нудьги;

9. Він не може не зраджувати, він звик до коханки, як до просто необхідного в його житті елементу;

10. Зрада для різноманітності свого життя;

11. На зраду з почуття вдячності здатні не тільки чоловіки, але і жінки.

12. Службовий роман;

13. На зло дружині;

14. Зрада з метою дати привід для розлучення.

Говорячи про зраду, варто пам’ятати, що жінка зраджую чоловікові душею, а для чоловіка — це задоволення своїх фізичних потреб. Напевно через це, до жіночої зради відносяться більш категорично, ніж до чоловічої зради.

Викривши чоловіка або дружину в зраді, не поспішайте приймати рішення про розлучення. Поживіть окремо. Знайдіть причину зради і постарайтеся знайти компроміс.

У самому початку статті було поставлене питання: «Хто більше зраджує чоловіки або жінки?», Тепер можна з упевненістю сказати, що причин на зраду у обох статей вдосталь.