Причини подружніх зрад

Причини вступу у позашлюбні зв’язки бувають різні, але будь-яка з них завдає неймовірний біль. Напевно немає такої людини, яка не стикалася б зі зрадою. Але багато хто не може зрозуміти чому так сталося, не можуть проаналізувати ситуацію як би з боку. Іноді, в спробі зрозуміти і відповісти на питання: «Чому?», прокрутивши в голові свої відносини не одну сотню раз, все одно не знаходять відповідь. Але, на жаль, причини існують.

thumbnail-20150918125659nНова любов

Трапляється так, що люди одружуються не відчуваючи особливих почуттів одне до одного і втішають себе надією, що любов прийде пізніше. Причини для створення такого союзу можуть бути різні, так само як і кінцеві результати. І не важливо скільки років проживуть люди у відносній гармонії, рано чи пізно любов прийде до кожного з них. Але прийде вона через зраду та біль.

А взагалі, здесь можна прочитати про те, що робити, якщо жінка зраджує чоловікові.

Відплата

«Все таємне стає явним». Істина стара, але дуже точна! Не варто навіть і мріяти, що навіть ретельно продумана зрада, ніколи не відкриється. Краще подумати про її наслідки. Адже помста за подружню невірність може виявитися набагато сильнішою за саму зраду.

Любов без взаємності

Часом буває в шлюбі так, що один любить, інший дозволяє себе любити. І від відчаю добитися взаємності, людина шукає розради на стороні. Але знаходячи цю втіха вона залишається незадоволеною духовно. Адже все, що отримано на стороні, їй хочеться пережити з коханою людиною, при цьому не зраджуючи свою любов!

Випадковий зв’язок

Випадковий зв’язок не викликає особливих переживань. Часто він відбувається без будь — яких причин. Просто стало цікаво. Партнер виявився дуже наполегливим. Випала нагода.

І все — таки, перш ніж зважитися на зраду, потрібно гарненько подумати, чи варта вона того. Чи готові ви в одну секунду втратити все що створювалося спільними зусиллями заради хвилинної слабкості? Може краще поговорити? А головне — почути один одного.