Причини передчасної появи зморшок. Частина 2

Часті рухи лицьових м’язів, постійна міміка і незручні пози для сну також є причинами формування тонких ліній і зморшок. Складки шкіри утворюються навіть поки ми спимо або просто висловлюємо свої емоції. Крім того, коли ми старіємо, шкіра починає втрачати свою еластичність, в наслідок чого, складки шкіри, які утворюються під час нашої життєдіяльності вже не розгладжуються. Тонкі лінії і зморшки утворюються саме таким чином.

23.08Фактори ризику

Суха шкіра: Люди, які мають від природи суху шкіру схильні до передчасного старіння і появи зморшок. Часте зволоження може допомогти запобігти ранньому формуванню зморшок.

Курці в більшій мірі схильні до ризику передчасного старіння, так як куріння перешкоджає виробленню сполучних тканин шкіри, завдяки яким, наша шкіра довше зберігаємо свою еластичність. Так само люди, які піддаються впливу сонячних променів протягом тривалого періоду часу можуть страждати від пошкодження шкіри і передчасного старіння, що і призводить до утворення зморшок.

 

 

Чи можна позбутися від зморшок?

Медичні процедури

Популярні ліки і креми, такі як ретиноїди, які отримують з вітаміну А допомагають позбутися від шкірних захворювань, а так само сприяють скороченню кількості зморшок. Так само дуже популярні креми, які містять третиноїн. Однак, використання цих засобів може викликати запалення і сухість шкіри.

Взагалі, всі креми, призначені для догляду за шкірою, містять такі інгредієнти: ретинол, альфа-гідроксильні кислоти («фруктові кислоти») і антиоксиданти. І як правило, застосування крему не приносить відчутно помітних результатів.