Причини передчасної появи зморшок. Частина 1

Зморшки — це тонкі лінії або глибокі складки на шкірі в основному пов’язані з процесом старіння. Оскільки ми старіємо, наша шкіра стає більш сухою і менш еластичною через втрату колагену і еластину, які є білками шкіри і допомагають підтримувати округлість і пружність. Часті рухи лицьовими м’язами, неправильні пози під час сну і пошкодження сонячними променями — все це сприяє утворенню зморшок.

feiclifting-1Симптоми появи зморшок

Зморшки можна охарактеризувати появою тонких ліній на шкірі. Як правило, вони утворюється з віком і, найчастіше в областях, які пов’язані з частими рухами, такими як область навколо очей, рота і шиї.

Причини появи зморшок

Старіння: у зв’язку з неминучим процесом старіння, шкіра втрачає свою округлість і пружність, так як зменшується вироблення колагену і еластину. З віком наша шкіра стає тоншою, сухішою і, як наслідок, виникає її обвисання, через що на шкірі з’являються зморшки або глибокі складки.

Сонячні промені: вплив ультрафіолетових сонячних променів прискорює процес старіння. Випромінювання сонця пошкоджує тканини шкіри, а з ними колаген і еластин. Їх регенеративний процес порушується і шкіра втрачає свою еластичність, стає більш схильною до передчасного пошкодження і утворення зморшок.

Паління: вироблення колагену в шкірі значно знижується не тільки через природний процес старіння, але і через зловживання тютюновими виробами. Так що, милі дівчата, задумайтеся ще раз, коли берете в рот чергову цигарку.