Причини і лікування вугрової висипки. Частина 2

3. Ультрафіолетові промені виліковують захворювання. Солярій і сонечко підсушують вугрі, їх може стати менше, або самі по собі стануть менш помітними, але повністю позбавитися від них не вдасться.

16141_massazher_dlya_litsa_hoppe_esthe_roll_ym-201_3Кількість прищів може збільшуватися під дією стресів, депресії, перед менструальним циклом. Не можна використовувати тональні креми, рум’яна, пудру, самостійно купувати препарати проти акне. Ні в якому разі не можна видавлювати прищі, тому що можна занести інфекцію в пошкоджені ділянки шкіри.

Існують лише три стадії вугрової хвороби, ступінь визначає лікар-дерматолог, і відповідно з діагнозом може призначити лікування. Лікуватися самостійно не рекомендується. Ви не зможете правильно вибрати препарат, який допоможе боротися з прищами в певній стадії хвороби, не зможете вибрати курс лікування. У будь-якому випадку необхідна допомога лікаря.

Методи лікування

Зазвичай призначаються засоби, що очищають, зволожують та живлять шкіру. Місцева терапія полягає у використанні лікувальних мазей, кремів і лосьйонів на область уражену вуграми. Так само можливе використання гормональних препаратів, антибіотиків, імунокоректорів та ретиноїдів. Деякі дерматологи призначають хімічний пілінг гліколевими кислотами. Лікування акне тривале, це мінімум 3 місяці. Під час лікування забороняється використання косметичних засобів.