Причини і лікування простатиту

Досить помітною проблемою в даний час стає зростання кількості захворювань простатитом у чоловіків. Це підступна, складна в лікуванні і досить небезпечна хвороба, яка є хронічним запаленням передміхурової залози.

Консультация-врача-уролога-5Остання є найважливішим органом, що регулює статеве життя і таким, що відповідає за функцію розмноження. Необхідно якомога раніше виявити симптоми простатиту у чоловіків і почати інтенсивне лікування.

Діагностика простатиту

Як не дивно, простатит виникає не тільки у чоловіків похилого віку, хоча вони і схильні до нього в більшій мірі. Саме тому в такому випадку вам може знадобитися дієтична добавка Сапоніт. Хвороба може з’явитися навіть у підлітковому віці. На це впливають такі чинники, як особливості ведення статевого життя і наявність запальних захворювань сечостатевої системи. Так, безладна зміна сексуальних партнерів може привести до виникнення захворювань, що передаються статевим шляхом: хламідіозу, трихомоніазу, гонореї та інших. Багато з них проходять у прихованій формі: мікроорганізми поступово поширюються по всій сечостатевій системі, потрапляючи в передміхурову залозу і викликаючи її запалення.

Не менш високий ризик захворіти простатитом у чоловіків, які повністю утримуються від статевого життя. Тривале застоювання насінної рідини призводить до погіршення функціонування передміхурової залози та її запалення. Крім того, це нерідко спостерігається і у чоловіків, які ведуть малорухливий спосіб життя, мають сидячу роботу, зловживають алкоголем і шкідливими продуктами.

Крім цього, вас можуть зацікавити відгуки покупців препарату Сапоніт, які ви можете почитати на сайті saponit.kiev.ua вже зараз.

Симптоми гострого простатиту наступні:

 

  • поява частих позивів до сечовипускання;
  • мізерне та хворобливе сечовипускання;
  • прозорі виділення з сечовипускального каналу;
  • хвороблива ерекція і зменшення статевого потягу.

Лікування простатиту

Для виявлення простатиту необхідно пройти процедуру УЗД передміхурової залози і всієї сечостатевої системи, а також здати аналізи сечі і крові. Хворому призначається необхідне лікування ефективними ліками від простатиту лікарем-урологом. Воно включає в себе противірусні препарати і антибіотики, масаж простати, застосування супозиторіїв, ванни на трав’яній основі, прогрівання та інші процедури. Медикаментозне лікування в залежності від ступеня захворювання може тривати від декількох місяців до 1-2 років.

Щоб уникнути простатиту рекомендується користуватися контрацептивами, не допускати переохолодження організму, відмовитися від шкідливих звичок і всіляко підтримувати імунітет. Важливо пам’ятати, що, якщо вчасно не виявити простатит і не приступити до його лікування, у чоловіка починає розвиватися імпотенція і врешті-решт він стає безплідним. Крім того, в особливо важких випадках це може дати початок виникненню ракової пухлини передміхурової залози.