Прибирання будинку: ненавидимо, але робимо

Хто любить займатися прибиранням будинку щотижня? В нинішній час витрачати на заняття цілий день — злочин. Щоб швидко впоратися з пилом і миттям підлогИ, пропонуємо не використовувати швабри з ганчірками, а здобути корисний для всієї родини агрегат.

13551Що за новинка? Не повірите, але якщо купити пилосос з аквафільтром, то можна себе навіть Попелюшкою не відчувати. За допомогою цієї побутової техніки ви не будете відчувати незручностей від брудної води. Вам не треба надягати гумові рукавички, перевзуватися в калоші і постійно витирати піт з чола під косинкою: прибирання з таким агрегатом дуже приємно.

Підлогу при цьому не мокне так, як після погано вичавленої ганчірки.

Генеральні прибирання ми, жінки, ненавидимо, але робимо, так чому б не робити їх з радістю? Погано, звичайно, якщо ваш улюблений будинок більше півроку простояв пусткою. Це не означає, що вдихати в нього нове життя доведеться цілодобово. Спробуйте прийти в нього з усіма помічниками, що зустрінуться по шляху до житла: склоочисниками, поглиначами запаху і вологи, телескопічними пристроями для підняття важких предметів і так далі.