Прес: плоский чи рельєфний?

Багато хто йде в тренажерний зал з певною метою — накачати групу окремих м’язів. Такий підхід не зовсім правильний, адже таким чином розвиток власного тіла буде не комплексним і може привести до деякої неефективності вправ.

97474386251c89e9996e290Тому, в будь-якому випадку, необхідна програма, яка за допомогою комплексного підходу до тренувань приведе в ідеальний стан саме ту групу м’язів, до зміцнення якої людина прагнула спочатку. Таким чином, можна з упевненістю говорити, що всі м’язи взаємопов’язані і лише загальним впливом на всю структуру можна домогтися як «глобального», так і «локального» результату.

Велика кількість людей відвідують тренажерний зал з метою створити привабливий рельєфний прес. До того ж багато хто думає, що тренування м’язів преса також призводить до жироспалювання. Це неправда, адже навіть при високій концентрації жиру, під його прошарком може зберігатися рельєфний прес, який просто-напросто не видно. Саме тому можна ходити з досить значним животом, що приховує під собою по-справжньому рельєфні м’язи.

Якщо такий стан речей влаштовує власника вже сформованого преса, прихованого за жировим прошарком, то він може продовжувати тренування в тому ж дусі. Інші ж атлети повинні скористатися розробкою індивідуальної дієти, яка дозволить, в комплексі із заняттями, знищити зайвий жир і показати світу кубики м’язів. Знаменита «сушка» дозволить видалити зайві нашарування і тіло в загальному прийме більш рельєфний вид.

Для розробки відповідної дієти і комплексу вправ потрібно проконсультуватися з тренером, інакше самостійний вибір може привести до прямо протилежних наслідків або взагалі не дати результату. Певні продукти, чергування вправ та інші чинники якраз і зроблять всі м’язи, в тому числі і прес, рельєфними і видними неозброєним поглядом.

До всього іншого, необхідно завжди пам’ятати, що качати тільки прес — не найкраща ідея. Використовувати і навантажувати всі м’язи — єдино можливий варіант для досягнення результату. Якщо ж говорити саме про м’язи живота, то потрібно відзначити необхідність вправ з додатковою вагою, інакше тіло швидко адаптується і перестане рости. Новий виклик, у вигляді більшої кількості маси, змусить прес розкрити свій потенціал і в підсумку приведе до появи привабливих кубиків, які будуть органічно виглядати разом з усіма накачаними м’язами всього тіла. Також необхідно пам’ятати, що займатися м’язами живота бажано вже в кінці денного заняття, що дозволить збільшити ефективність тренування.