Правильно харчуємося протягом дня

Піклуючись про власне здоров’я, забувати про правильний режим харчування категорично не можна. Тільки дотримуючись певного раціону і його режиму, можна говорити про те, що процес харчування налагоджений правильно.

1458370710_receptyДля того щоб режим прийому їжі мав системний вигляд і став повсякденною нормою, необхідно якийсь час привчати себе до цього, харчуватися в один і той же час, незважаючи на поточні турботи. Хоча це може здатися складним на перший погляд, насправді зробити це все-таки можливо з найменшою шкодою для своїх занять.

Якщо бажання скинути зайві кілограми досить сильне, або ж потрібно підтримувати струнку фігуру, а можливості харчуватися правильно і своєчасно немає, у зв’язку з низкою об’єктивних і суб’єктивних причин, то на допомогу завжди прийдуть корисні перекуси. Вони особливо цінні для тих, хто часто перебуває в роз’їздах або працює далеко від місць, де можна протягом дня повноцінно пообідати.

Отже, що ж мається на увазі під терміном «корисні перекуси», іншими словами, які продукти можна з користю вживати на ходу? Самий елементарний варіант — це питний йогурт або ж густий, в баночці. Він повинен бути натуральним, без будь-яких наповнювачів, з мінімальним вмістом цукру. Дуже гарні для швидкого перекусу горішки і сухофрукти. Вони містять велику кількість білків, до того ж ситні, смачні і корисні для мозкової і зорової активності.

Особливо гарні чорнослив і фініки. Для любителів кисломолочної продукції підійде нежирний сир, в який можна додати курагу, чорнослив і родзинки. Вершиною здорового і повноцінного харчування є овочі. З собою в дорогу завжди можна прихопити болгарський перець, свіжі огірочки, помідори і будь-які інші улюблені овочі. У вільну від роботи хвилину або ж в процесі обмірковування якогось проекту можна, не відриваючись від справи, погризти морквину. Багаті вітамінами ягоди і фрукти несуть організму тільки користь.

Якщо існує можливість, то рекомендується заздалегідь приготувати в домашніх умовах овочевий салат, можна навіть з невеликою кількістю нежирного м’яса. Ця страва дуже ситна, низькокалорійна, і в перерві між справами з’їдається, як правило, з великим задоволенням. У метушні робочого дня дуже зручно швидко перекусити замовивши дієтичне харчування з доставкою. Ця їжа буде ситною і смачною, багатою білками.

Для любителів екзотичних фруктів підійдуть, як перекус, банани. Цей фрукт багатий фосфором, серотоніном і натуральними видами цукру (глюкозою, сахарозою і фруктозою). Без цих елементів організм, а найголовніше, мозок людини абсолютно не може існувати. Дуже корисно протягом робочого дня з’їсти кілька квадратиків шоколаду. Це не тільки ситний продукт, але він ще і підніме настрій, а також стимулює роботу головного мозку. Можна сказати, що це своєрідний енергетик для організму. Зазвичай після з’їдання кількох шматочків, працездатність значно поліпшується.