Правильно вибираємо постільну білизну

Сон — важлива складова нашого життя. Саме тому потрібно вибрати хороше ліжко. Воно повинно бути виготовлене з натуральних і перевірених матеріалів. Також на якість сну впливає правильно підібраний матрац. Зверніть увагу, що, якщо ви маєте навіть незначні проблеми з хребтом або шиєю, потрібно віддати перевагу тільки ортопедичній моделі. Як правило, такі матраци дуже міцні і жорсткі, за рахунок цього хребет не деформується.

IMG_7049 (1)Ще один важливий фактор вибору — це постільна білизна. Вона може виготовлятися на основі різних тканин. Їх можна розділити на синтетичні і натуральні. Звичайно, найкраще звернути увагу на натуральні, так як вони повністю безпечні для застосування. Можна придбати постільну білизну оптом або вибрати одну підходящу модель. Вибирайте тільки якісний і перевірений текстиль. Придбати якісну постільну білизну ви можете на цьому сайті вже зараз.

Розглянемо, які основні матеріали застосовуються для виготовлення постільної білизни, плюси і мінуси кожного варіанту.

Топ-4 найпопулярніших тканин

Як вже було сказано, перше, що потрібно підібрати — це текстиль, вид тканини. Найбільшим попитом користуються такі тканини:

 

  • Льон. Це натуральний тип тканини, що відрізняється якістю і довговічністю. Прати постільну білизну на основі льону можна більш, ніж 200 разів. Зверніть увагу, що тканина досить жорстка. Але з часом вона стає м’якішою. Якщо ви вибираєте кольоровий варіант, то він ідеально підійде, так як яскраві кольори практично не вицвітають.
  • Шовк. Така постільна білизна дозволяє створити романтичний лад, відчути себе королем чи королевою. Це не дивно, так як вартість такої тканини дуже висока. Важливо правильно доглядати за тканиною, так як при неправильному догляді вона швидко псується.
  • Бавовна. Вважається найпоширенішим видом тканини для виготовлення постільної білизни. Це обумовлено двома якостями: низькою ціною і прийнятною якістю. Зверніть увагу, що бавовна — це повністю натуральна тканина, тому володіє гіпоалергенністю. Також можна говорити і про гігроскопічність матеріалу.
  • Сатин. Має невеликий блиск, тому подібною постільною білизною можна замінити шовк. При цьому доглядати і прати його набагато зручніше. Витримує така тканина більш, ніж 450 прань.