Правильний холодильник заощадить сімейний бюджет

Йдеться про економію за рахунок низького енергоспоживання холодильника. На перший погляд непосвяченій в суть питання людині це може здатися сумнівним. Яка вже тут економія, якщо холодильник працює цілодобово і постійно споживає електроенергію. Це дійсно так, проте рівень витрати електрики у холодильників відрізняється досить суттєво. Все залежить від приналежності агрегату до певного класу енергоспоживання.

6077349Класифікація позначається латинськими буквами від А до G. Найскромніший апетит у холодильників класу А, а ті, що промарковані літерою G — справжні пожирачі електрики. Різниця в енергоспоживанні у холодильників цих категорій складає приблизно 50%. За останні роки стало можливим виробництво ще більш економічних агрегатів, клас яких позначається так: А +, А ++, Супер А. Витрати електроенергії при роботі таких холодильників будуть мінімальними.

Великий вибір економічних агрегатів пропонує компанія LG. Звичайно, такі моделі коштують дорожче своїх марнотратних побратимів, але ж холодильник — це довгострокове придбання. І з часом зекономлені на електроенергії кошти перекриють різницю в ціні. Тим більше що вона не надто велика. І потім, епоха марнотратства потихеньку проходить, зараз стає модним витрачати природні ресурси максимально ощадливо. Значить, використовуючи в господарстві холодильник з низьким енергоспоживанням, ви зможете внести свій скромний внесок у турботу про навколишнє середовище. А це не менш цінне, ніж економія сімейного бюджету.

До того ж, південнокорейська компанія за чималий термін існування заслужила довіру покупців, як інноваційний та надійний виробник побутової техніки. Саме тому холодильники від компанії LG розраховані на вимогливих користувачів, яким потрібна безшумність, стабільність та ефективність такого приладу, як холодильник.