Правильний вибір жіночої сумки

Перед тим, як починати вибір сумки, необхідно визначитися, для чого ви хочете її придбати. Адже купивши сумочку для ділового костюма, ви не зможете піти з нею на пляж.

fashion-bags-wallpaper-downloadДілова сумка

Жіноча сумка для роботи, як правило, купується досить містка. У такій сумці жінка зможе зберігати як свою косметику, так і об’ємні журнали або папки. Що ж стосується кольору сумки для роботи, то найкращим варіантом стануть класичні темні тони, такі як: чорний, коричневий або сірий. На такій сумці повинно бути мінімум прикрас і складних деталей, вони можуть дисонувати зі стилем вашого офісного костюма. Крім того, численні кнопочки і гачечки можуть зачепитися за одяг і пошкодити його. Ділова сумка призначена для щоденного використання, саме тому вона повинна забезпечувати максимальну зручність.

Вечірня сумочка

У гардеробі кожної модниці вечірня сумочка займає окреме місце. Це цілком може бути сумочка-конверт або ридикюль. Вечірні сумочки найбільш часто бувають чорного, або будь-якого яскравого кольору, але забарвлення сумочки повинне обов’язково відповідати вечірньому вбранню. На вечірній сумочці цілком допускається велика кількість різних аксесуарів і прикрас. Це єдиний випадок, коли сумочка сама виконує роль аксесуара і повинна стати акцентом вбрання.

Пляжна сумка

Пляжна сумка — це особливий випадок. Вибираючи цю річ цілком можна пофантазувати. Ні у кого не виникне здивування, якщо вашим вибором стане дуже яскрава, різнобарвна пляжна сумка. Головне, що повинно характеризувати цю сумку, це місткість і легкість. Решта вибирайте, поклавшись на свій смак.

Як же все-таки вибирати жіночу сумку? Орієнтуйтеся в першу чергу на властивий вам стиль. Вибираючи сумочку в магазині, обміркуйте, з яким одягом ви зможете її носити, і чи буде така сумочка відповідати вашому щоденному образу.

Проведіть уважний огляд середини сумки. Чи достатньо для вас буде відділень і кишень?

Зверніть увагу на матеріал. Ідеальним матеріалом дамської сумочки є натуральна шкіра. Сумочки з натуральної шкіри служать довго і зберігають свій зовнішній вигляд. Однак за зовнішнім виглядом шкірозамінник майже не відрізняється від натурального матеріалу. Зате ціна відрізняється досить суттєво. Звичайно, сумочка із шкірзамінника послужить менше, але це дасть вам прекрасний привід для заміни необхідного аксесуара.