Правильний вибір велосипеда для дівчини

Відомо, що їзда на велосипеді благотворно впливає на жіноче здоров’я. Вона дозволяє розвивати м’язи, а також сприяє схудненню. Особливо це актуально для дівчат, які мріють позбутися кількох зайвих кілограмів. Достатньо придбати відповідний транспортний засіб і щодня на ньому їздити, щоб добитися позитивних змін у зовнішності.

36688ef6834ec8f10311170029ef4397Придбати велосипед зараз можна в багатьох інтернет-магазинах. Головне — правильно здійснити вибір, щоб використання транспорту приносило лише задоволення. Для цього потрібно врахувати рекомендації, які ми пропонуємо в даній статті.

Основні особливості жіночого велосипеда

Багато покупців не розуміють, чому чоловічий велосипед відрізняється від жіночого. На розум приходить лише кольорове оформлення, у якому виконані металеві конструктивні елементи. В результаті отримується перша-ліпша модель. Проте це помилкова дія, оскільки жіночий велосипед конструюється з урахуванням анатомічних особливостей жінок.

Варто зауважити, що купить б/у велосипед недорого ви можете на сайті velo-germany.com.ua просто зараз.

Тому він повинен володіти:

1. Низькою рамою. На деяких спортивних моделях така рама являє просто скошену верхню трубу, виконану з легкого металевого матеріалу.

2. Невеликою вагою. Дівчатам зручніше виконувати маневри, якщо велосипед важить небагато. Також дана особливість дозволяє переносити транспорт своїми силами.

3. М’яким амортизатором. Оскільки дівчата важать менше чоловіків, то амортизатор повинен бути м’яким. Жорстка втулка просто не буде згинатися під невеликою вагою.

Вибір велосипеда відповідно до зросту дівчини

Велосипед необхідно вибирати таким чином, щоб він підходив до зросту. Для цього потрібно поцікавитися, який розмір рами має транспорт. Дане значення вказується виробником під сидінням. Правильне співвідношення зросту і розміру рами можна визначити за допомогою спеціальної таблиці, яку можна знайти в інтернеті або у тематичній літературі.

Навіть після підбору розміру потрібно оцінити його самостійно. Для цього потрібно встати на велосипед таким чином, щоб його рама опинилася між ногами. Причому відстань до рами має бути досить великою, щоб користуватися транспортним засобом було зручно в будь-якому одязі. Наприклад, багато дівчат їздять на велосипеді в спідниці, тому її краї не повинні чіплятися за раму під час їзди.

Вибір велосипеда для дівчини по вартості

Також важливим аспектом вибору є вартість велосипеда. Самі бюджетні моделі варто купувати тільки в разі, якщо від транспорту не очікується видатних функціональних можливостей. Дешевий велосипед не буде володіти перемикачем швидкостей, світлодіодним підсвічуванням та іншими поліпшеннями. При необхідності їх потрібно встановлювати самим.

Найбільш доцільно купувати велосипед, який відноситься до середньої цінової категорії. Він володіє багатьма корисними функціями, а також більшою надійністю. При цьому необхідно звертати увагу на виробника. Краще всього купувати транспорт від перевіреної фірми, яка користується гідною популярністю на ринку і володіє великою кількістю позитивних відгуків.