Правильний вибір крему для рук

Руки — частина тіла, яка постійно відкрита і піддається сильному впливу навколишнього середовища. Частково вирішити цю проблему допомагає косметика. Саме крем для рук рятує від відчуття сухості, потрісканої шкіри та інших неприємних явищ.

490134361Зволожуючий крем використовувати актуально влітку, коли в їжі багато вітамінів, мінералів та інших поживних речовин. Спеціальні компоненти косметики зволожують шкіру і зберігають такий ефект протягом кількох годин. Живильний рекомендується для нанесення на руки взимку. Він не тільки зволожує верхній шар шкіри, але ще і насичує її корисними речовинами.

Існує також антивіковий крем. Він містить компоненти, які перешкоджають утворенню характерних старечих плям, роблять шкіру пружною і м’якою. Окремої уваги заслуговує цілющий варіант. Рекомендується завжди мати в своїй косметичці, так як обвітрити руки взимку дуже легко, а влітку вони схильні до опіків.
Гліцериновий крем варто купувати, якщо у вас дуже сухі руки. В іншому випадку ви ризикуєте вимазати одяг, а через деякий час руки знову стануть сухими. Варіант на основі поживних речовин набагато довше зберігає ефект і глибше поглинається.

Окремо варто зауважити, що купуючи антивіковий крем, для посилення дії, ви можете значно погіршити ситуацію. Колагени, які входять до їх складу, заміняють природні антивікові речовини в організмі. З часом їх вироблення значно сповільнюється, що ще гірше позначається на стані рук.

Саме тому перед покупкою косметики вивчайте етикетку. Самий активний компонент розміщується у складі продукту на першому місці.

Пам’ятайте, для збереження шкіри рук ніжною, м’якою і насиченою вологою необхідно вміти правильно за нею доглядати. Лише своєчасний і регулярний догляд за шкірою допоможе залишатися рукам красивими.