Правильний одяг приховує недоліки фігури

Як приховати короткі ноги за допомогою одягу? Практично кожна жінка хоче мати довгі та худі ноги. Іноді до ідеалу не вистачає кількох сантиметрів.

original (1)В такому випадку, виберіть відповідної довжини штани. Найгірший вибір — обрізані штани з довжиною штанини ¾. Набагато краще виглядають штани, які покривають частину стопи або навіть довші, якщо ви хочете носити високі підбори або платформу. Не менш важливою є ширина штанини. Штани-труби не дозволяють приховувати занадто багато. Набагато безпечніше вибирати штани з розширеною штаниною від коліна. Уникайте бедровок, які надмірно подовжують тулуб. Кращою буде висока талія штанів або закінчення трохи нижче пупка.

Взуття на високих підборах підбирайте в тому ж кольорі, що і штани. У разі літніх варіантів, різнобарвний або пастельний одяг дозволить вам візуально подовжити ноги на кілька сантиметрів. Топи і куртки — уникайте таких, які показують стегна і сідниці. До речі, вони розкривають справжню довжину ніг. Підшукайте одяг, який закінчуються трохи нижче стегон. Спідниці — найгірша довжина до середини ікри. Крім того, для довгої спідниці потрібно носити взуття на плоскій підошві. Однак для коротких ніг — це найгірша ідея. Носіть взуття на підборах або шукайте таке, яка доходить до коліна. Уникайте суконь із заниженою талією.

Широкі стегна є дуже жіночними, але часто є джерелом комплексів. Як їх позбутися? Який одяг необхідно мати в своїй шафі? Виберіть відповідні штани, злегка з прямими або з розкльошенними штанинами. Підбирайте спідниці довжиною до колін і з кроєм букви А. Такі спідниці підходять для більш формальних випадків. Якщо у вас красиві сідниці, ви можете спробувати носити спідницю-олівець, але пам’ятайте, що без високих каблуків вона негарно сидить на фігурі. Остерігайтеся занадто вільної нижньої частини. Бажано вибрати штани та спідниці темного кольору, без візерунків. Серед декоративних топів найкращий дизайн — вишивка, оздоблення, які звертають увагу на переваги і добре вирівнюють пропорції.

Уникайте штанів з 3/4 довжиною. Бажано уникати суконь і спідниць, які надмірно підкреслюють стегна. Дуже небажані волани, оздоблення і прикраси на стегнах.