Правильний догляд за жирною шкірою обличчя

Як вважають дерматологи, у віці близько 25-ти років дівчата володіють ідеальною шкірою. Це вдається легко — адже немає ще змін, пов’язаних з віком і всі неприємності підліткових змін вже позаду. Звичайно ж, володарки жирного типу шкіри цілком можуть заперечити цю заяву. Але і їм в цьому віці не важко справлятися з такими наслідками надмірної роботи сальних залоз, як розширені пори і вугрі.

 
Без названия (99)Тим більше, якщо правильно підібрати серію засобів і дотримуватися основних правил по догляду за жирною шкірою обличчя і використовувати правильні засоби для макіяжу.

Молодим жінкам рекомендується періодично проходити ряд салонних процедур, основною метою яких є усунення блиску, зменшення активності залоз, звуження пор і позбавлення від ороговілих частинок шкіри.

При відсутності запальних процесів самими найкращими способами є ензимний і хімічний пілінг. Для більш глобального результату рекомендовано пройти процедуру ультразвукового і вакуумного очищення, після чого необхідно нанести маску для звуження пор.

При домашньому догляду за шкірою необхідно дотримуватися декількох основних правил:

Харчування і зволоження необхідні нашій шкірі завжди і відповідно з порами року. Тому для відновлення клітин необхідно використовувати влітку зволожуючі засоби, а взимку віддавати перевагу живильним кремом і маскам.

Очищення і тоніфікація — дані процедури необхідно проводити два рази на добу — після пробудження і перед сном. У наш час існує безліч засобів, дія яких спрямована саме на очищення шкіри. Тонізувати шкіру бажано відразу ж після очищення. Це допоможе звузити пори і запобігти лущенню шкіри.

Третім основним правилом є необхідність захисту шкіри від ультрафіолетових променів. Ультрафіолет- наш головний ворог у боротьбі зі старінням шкіри. Сучасний ринок косметики пропонує безліч захисних засобів від впливу ультрафіолетових променів. У холодну пору року рекомендується застосовувати засоби з SPF не менше 15-ти одиниць, в жарку пору року — не менше 30-ти. Дотримуючись цих нехитрих правило, можна легко справлятися з проблемами жирної шкіри.