Правильний догляд за волоссям

Гарне волосся — гордість для жінки. Для того щоб всі захоплювалися вашим волоссям потрібно слідувати декільком порадам.

 

 

Перше — визначіть тип волосся.

 

 

120535

Є 4 типи волосся:

 

 

  • Нормальний тип: волосся блискуче, легко можна розчесати, зберігає чистоту навіть через кількох днів після миття голови.
  • Жирний тип: волосся тьмяне, дуже швидко стає брудним.
  • Сухий тип: волосся тьмяне, швидко плутається, важко розчісується, часто січеться.
  • Змішаний тип: волосся жирне біля коріння і сухе на кінчиках.

 

 

Для того щоб правильно доглядати за волоссям різних типів, потрібно правильно харчуватися. Слід ввести в раціон кисломолочні продукти, овочі, фрукти, рибу та м’ясо. Потрібно відмовитися від солодкого, гострого, шкідливих звичок.

 

 

Потрібно періодично рівняти кінчики, так волосся буде більш здоровими і не буде сіктися. Захист волосся взимку — заховати його під шапкою, а влітку під панамою. Слід відмовитися від термічного впливу, краще використовувати для сушки рушник, а для накручувати на звичайні бігуді.

 

 

Потрібно підібрати спеціальні засоби для миття голови. Жирний і змішаний тип краще мити щодня, нормальний — 1 раз в тиждень, сухий — за потребою. Температура води не повинна бути гарячою. Якісно промити пасма можна тільки з другого разу, а, отже, потрібно нанести шампунь 2 рази.

 

 

Наступний крок — нанесення ополіскувача. Наносити, потрібно відступивши 2 см від коренів. Можна нанести живильну маску. Вона розгладжує, живить і допомагає відновити волосяну кутикулу. Маски на основі кефіру для сухого волосся живлять і пом’якшують його. Медова маска живить і допомагає позбутися від лупи. Для блиску можна ополіскувати малиновим оцтом, а для об’єжму відваром кропиви.

 

 

Для розчісування потрібно купувати дерев’яні або пластмасові гребінці. Бажано використовувати гребінці з великими зубами. Розчісувати потрібно починати від кінчиків. Гумки для волосся потрібно купувати товсті, щоб не пошкодити пасма.

 

 

Якщо слідувати рекомендаціям з цієї статті, то ваше волосся стане чудовими і буде радувати всіх навколо.