Правильний догляд за волоссям

Стан волосся, їх зовнішня краса і здоров’я хвилюють кожну жінку. Для того, щоб волосся не тільки завжди виглядали чудово, але і відчувало себе так само, за ними необхідно доглядати.

Beautiful sexy woman with brown long hairs - Isolated on white

На жаль, дуже часто буває так, що ми своїми ж діями наносимо волоссю шкоди, вириваєм волосся, пересушуємо його, користуємося неправильними засобами по догляду за волоссям, які не захищають його від шкідливих погодних умов і так далі.

Нескладні правила по догляду за волоссям

Купуйте шампунь і бальзам для волосся, розроблені спеціально для вашого типу волосся. Якщо у вас волосся жирне, купуйте засоби для жирного волосся. Не варто користуватися чимось іншим, так як інші засоби, передбачені, наприклад, для сухого волосся, будуть робити ваше волосся ще жирнішим. Це не правильно.

Не купуйте дуже дорогий шампунь і бальзам — ополіскувач. Вибирайте засоби за середньою ціною. Найдешевші брати так само не варто.

Мийте волосся в теплій воді. Неправильно мити волосся холодною або гарячою водою. Вода повинна бути теплою.

Після миття волосся, промокніть його сухим рушником і залиште його сохнути на повітрі. Не поспішайте відразу ж розчісувати волосся. Нехай волосся трохи пыдсохне. Починайте розчісувати волосся, починаючи з кінчиків, і поступово переходьте до коріння волосся. Добре масажуйте шкіру голови гребінцем або пальцями рук. Покращуйте кровообіг. Таким чином, коріння волосся отримають всі необхідні поживні речовини і мікроелементи швидше, ніж у звичайному режимі. Волосся стане швидше рости і красивіше виглядати.

Не потрібно часто користуватися феном та іншими приладами із гарячим повітрям та високою температурою. Це негативно позначиться на стані вашого волосся. Користуйтеся цими приладами у виняткових випадках.

Раз в два місяці відстригайте кінці волосся. Приблизно на сантиметр, можна і менше. Так ви позбавитеся від обридлих посічених кінчиків, а волосся стане виглядати здоровішим.

У разі виявлення серйозних проблемі з волоссям або із шкірою голови, найкраще звернутися до фахівця, який призначить швидке і правильне лікування.

Правильне харчування і активний спосіб життя безумовно позитивно вплинуть на здоров’я вашого волосся. Любіть себе, приділяйте час для догляду за собою і будьте здорові!