Правильний догляд за шубою

Мріям властиво здійснюватися. Нарешті і мрія про норкову шубу втілилася в реальність. Однак для того, щоб шуба, прослужила якомога довше просто необхідно навчитися правильному догляду за нею. Акуратне і дбайливе ставлення до шуби дозволить носити її тривалий час. Запам’ятайте кілька правил, дотримання яких істотно продовжить життя вашої шуби.

meh-1

1) Вироби з натурального хутра погано реагують на вплив дощу. Але непередбачувана погода навіть зимою може принести чимало сюрпризів. Якщо ви все ж потрапили під дощ, і ваша шуба намокла, сушіть її на вішалці, при кімнатній температурі. Категорично не рекомендується здійснювати сушку поруч з радіатором, грубкою або кондиціонером. Ні в якому разі не вішайте мокру шубу в шафу.

2) Висушивши шубу, обов’язково розчешіть її. Розчісування проводьте спочатку уздовж ворсу, а потім проти ворсу. Після розчісування пропрасуйте хутро руками і струсіть шубу. Користуйтеся лише спеціальним металевим гребінцем. Процедуру необхідно проводити кожен раз, коли шуба навіть трохи намокає.

3) Уникайте носіння на плечі важкої сумки. Це може привести до появи залисин на шубі.

4) Не варто обприскувати шубу дезодорантом або духами, це може пошкодити і хутро і підкладку.

5) Не залишайте шубу під дією яскравого світла, Це може привести до набуття хутром жовтого відтінку. Особливо це помітно на шубах з світлого хутра.

До речі, шубы киров цены ви можете дізнатися на сайті меххаус.рф просто зараз.

6) Вішайте шубу на широкі плечики. Тільки так ви уникнете її деформації.

7) Влітку зберігайте шубу упакованою в спеціальному мішку або, як мінімум, покрийте її матерією темного кольору. Ніколи не кладіть шубу в пластиковий пакет, який не пропускає повітря, це зашкодить хутру.

8) При забрудненні шуба втрачає зовнішній вигляд, хутро стає тьмяним і жирним на дотик. Чистку шуби здійснюйте тільки в хімчистці. Ні в якому разі не намагайтеся очистити її самі.

9) Шубам зі світлого хутра властиве пожовтіння хутра з плином часу. Надовго відтягнути цей момент допоможе розміщення шуби на літній час в синій полотняний або паперовий мішок, придбати які можна в спеціалізованих магазинах.

10) Ґудзик, який відірвався можна пришити самостійно, але з дотриманням певних правил. Використовуйте для цього тільки товсту бавовняну нитку. Між ґудзиком і хутром обов’язково покладіть шматочок замші і обов’язково залиште невеликий отвір.