Правильний догляд за шкірою навколо очей

Доглядати за шкірою навколо очей потрібно починати з молодого віку. Вона дуже швидко втрачає пружність, з’являються зморшки, набряки і темні кола. І чим раніше почнеться догляд за ніжною шкірою, тим довше не з’являться вікові зміни.

474055201 (1)Збереження краси і молодості шкірних покривів складається з чотирьох пунктів:

✔ Очищення. Воно обов’язково проводиться перед сном, навіть якщо не використовувалася косметика. Для вмивання підходять спеціалізовані засоби — лосьйон, молочко. Мило для очищення не застосовують — при частому використанні сушить шкіру. Якщо використовувалася декоративна косметика, то спочатку змивається вона. А потім використовують засіб для очищення зони очей.

✔ Зволоження. У будь-який час року потрібно зволожувати шкіру. Для теплої пори підходять крему на водній основі, а для холодної — на олійній.

✔ Живлення. Зона навколо очей з часом вимагає додаткового живлення. Для цього потрібно використовувати крем з додаванням олій, вітамінів та інших корисних речовин. Такі косметичні засоби наносяться за 2 години до сну, щоб уникнути набряклості. У теплу пору року не потрібно використовувати жирні креми, вони погано вбираються. Це веде до закупорювання пор, що теж може призвести до набряків. Для літнього періоду вибирайте засіб з найбільш легким складом.

✔ Захист. Шкіра навколо очей потребує додаткового захисту від низьких температур і сонячних променів. Влітку обов’язково потрібно носити сонцезахисні окуляри. Вони перешкоджають появі зморшок. Також бажано використовувати крем з захистом від сонячних променів. У морозний час для вмивання можна використовувати тоніки без вмісту спирту, лосьйони.

Яка косметика потрібна?

Для кожного віку підбирається певний набір догляду за шкірою.  Якщо повіки починають обвисати, то значить, пора використовувати креми з додаванням ретинолу і гіалуронової кислоти. Ці компоненти мають вікові обмеження. Засіб для догляду за шкірою потрібно не тільки правильно вибирати, але і наносити. Невелика кількість крему видавлюється на палець і наноситься  на кісточку навколо очей. Близько до вій не можна наносити, так як можливий набряк слизової оболонки. Потім легенько постукують пальцями.

Для більш швидкого позбавлення від набряклості і дрібних зморшок, а також підтягнути шкіру під очима допомагають маски. Цей експрес-метод хороший для швидкого коректування шкіри. Маски бувають гелеві, тканинні, у вигляді крему. Гелеві маски поміщаються в холодильник, а потім розміщуються на поверхні очей. Вони допомагають боротися зі слідами втоми і припухлостями. Тканинна маска допомагає розгладити дрібні зморшки.

Дотримання цих порад допоможе зберегти красу в будь-якому віці.