Правильний догляд за п’ятами

Через повсякденну рутину не завжди є час на догляд за п’ятами. Хоча це дуже ніжна і м’яка зона, яка потребує обов’язкового догляду. Проблемою стає суха і потріскана шкіра на п’ятах. Як ефективно доглядати за п’ятами в домашніх умовах?

уход-за-пяткамиПравильний догляд за п’ятами — це своєчасні профілактичні процедури із застосуванням жирних кремів. Вони служать для зволоження і забезпечення шкіри поживними речовинами. Необхідним заходом є пілінг і застосування скрабів. Для пілінгу добре користуватися спеціальними інструментами — пилками і щіточками. Не можна ігнорувати правильне і здорове харчування. Необхідно насичувати раціон вітамінами, які так потрібні шкірі — А, B2, В6, Е. Рекомендується проводити масаж ніг і п’ят, а також робити тонізуючі ванночки. Як ще можна доглядати за п’ятами?

Процедури по догляду за п’ятами необхідно виконувати в такій послідовності. Починати з процедур позбавлення від ороговілого шару епідермісу. Оскільки шкіра на п’ятах легко травмується, відлущування треба проводити кілька разів. Спочатку треба розм’якшити шкіру за допомогою гарячих ванн з морською сіллю або травами. Далі за допомогою пемзи і пилочки потрібно провести відлущування. Потім шкіру необхідно вимити і зволожити кремом. Можна робити живильні маски для ніг і п’ят на основі ріпчастої цибулі, кабачка, яйця з лимоном.