Правильний догляд за нігтями під час вагітності

У жінок, які чекають дитину, нігті ростуть в два рази швидше. Це означає, що на догляд за ними потрібно витрачати в два рази більше часу, ніж до вагітності. Зараз на інтернет-форумах поширені «забобони», які попереджають, що вагітним не можна фарбувати нігті лаком, тому що це викликає серйозні вроджені дефекти у дитини. Це міф: вагітна жінка повинна дбати про свої нігті, як і в будь-який інший момент свого життя.

110103-e1442906646388У вагітних нігті ростуть швидше під впливом надлишку естрогену, який змушує масив нігтьової пластини працювати інтенсивніше. Нігті ростуть зі швидкістю 2-3 міліметра в тиждень (до вагітності — не більше 1 міліметра).

До вагітності можна піти в салон краси. Попередьте майстра, що ви плануєте народити дитину, і він проведе певні маніпуляції по догляду за нігтями. Крім того, вагітним краще не використовувати лак, який містить формальдегід і толуол, оскільки вони можуть дратувати шкіру і викликати нудоту.

Використовуйте лише послуги салонів краси, де ви впевнені, що майстри ретельно стерилізують інструменти (краще, щоб це робилося у вашій присутності). Якщо інструменти належним чином не стерилізуються, ви можете заразитися гепатитом B або C. Це може бути небезпечно, тому що під час пологів, існує ризик передачі вірусу дитині.

Під час вагітності можна відмовитися від походів в салон і робити манікюр в домашніх умовах. Після сольової ванночки нігті і шкіра пом’якшуються і зміцнюються, і після цього їх легко очищати. Потім висушіть руки і протріть нігті знежирюючим засобом, бажано без запаху. Далі, надайте нігтям прямокутну форму зі злегка закругленими краями. Ви можете скористатися паперовою або скляняю пилкою. На шкіру навколо нігтя нанесіть пом’якшувальний засіб, а через деякий час посуньте кутикулу за допомогою дерев’яної палички

На нігті нанесіть шар прозорого герметика. Він буде захищати нігтьову пластинку. Тільки тоді, коли грунтовка висохне, наносьте лак. Замість лаку, ви також можете використовувати безбарвні зміцнюючі засоби для нігтів із поживними речовинами. В кінці, дайте нігтям гарненько висохнути.