Правильний догляд за нарощеним волоссям

На загальну думку, довге доглянуте волосся — одна з головних прикрас дівчини. Останнім часом в моду увійшло нарощене волосся, яке вимагає особливого догляду, і сьогодні ми розповімо, як зробити таке волосся здоровими на вигляд і красивим. 

58Перш за все, треба знати, що мити нарощене волосся слід спеціальним професійним м’яким шампунем, при цьому після самої процедури нарощування мити його можна не раніше, ніж через два дні. Якщо ви не хочете зіпсувати нарощені пасма — не користуйтеся шампунем для сухого волосся. Засіб для миття наносіть на волосся таким чином, щоб не плутати його розподіляючи по всій довжині від коренів до кінчиків. Шампунь на голові не треба тримати довше двох хвилин. Голову краще мити теплою водою, перебуваючи у вертикальному положенні, сидячи у ванній або під душем стоячи.

Оскільки нарощене волосся не отримує живлення від коренів, на нього треба регулярно наносити живильні маски, лосьйони, бальзами. Врахуйте, що ці засоби не можна втирати в коріння і капсули, наносіть тільки по довжині волосся.

Нарощене волосся сохне набагато повільніше, ніж власні, для сушіння можна використовувати фен та інші термоприлади, при цьому за допомогою косметики треба захищати волосся від високих температур. Пасма не можна вичавлювати, терти або викручувати, достатньо буде акуратно витерти його рушником по всій довжині. Якщо ви миєтеся в сауні, обов’язково ховайте волосся під захисну шапочку.

Нарощене волосся вимагає частого розчісування, не менше трьох разів на день. Для цього годиться м’який гребінець для масажу голови з широкими зубами без кульок. Починати розчісування треба з самих кінчиків, не поспішаючи піднімаючись вгору, ретельно прочісуючи коріння. Важливе нагадування — ніколи не беріться розчісувати нарощене волосся, якщо воно не висохло.

Абсолютно неприпустимо лягати спати з мокрим або навіть вологим волоссям. Скористайтеся феном, якщо немає часу сушити його в звичайному режимі. А перед тим, як лягти в ліжко, волосся треба зібрати в хвіст або заплести косу, щоб волосся не вийшло вночі.

Якщо потрібно пофарбувати волосся, зробити складну зачіску, то краще звернутися до фахівця, який знає, як поводитися з нарощеними волоссям. З приводу кольору з майстром краще визначитися до нарощування.

Треба сказати, що спеціальних прийомів по догляду вимагає не все нарощене волосся, все залежить від технології нарощування. Зручним в користуванні визнають волосся, нарощене за італійською технологією, яке не потребують особливого догляду. Не бояться впливу косметики пасма на основі іспанської технологією. А ось англійська технологія вимагає великої обережності, якщо у вас саме таке волосся, то краще користуватися розведеним шампунем і виключити всякі маски і бальзами. Корисні рекомендації щодо догляду за нарощеними волоссям вам дадуть професійні майстри в салоні. Головне, таке волосся буде доставляти вам задоволення, якщо ви налагодите за ним належний догляд.