Правильний догляд за губами для збереження еластичності і краси губ

З великим трепетом і щирою турботою жінки ставляться до стану шкіри та здоров’я обличчя. Це ж справедливо і щодо турботи про свої губи, тим більше що чоловіки небайдужі до ніжних жіночих губ.
Без названия (18)Для догляду за шкірою обличчя розроблені різні косметичні засоби, до яких відносяться креми, скраби, лосьйони, маски, тоніки та інше. Є ряд косметичних засобів, які покликані піклуватися про стан шкіри губ. Також світові відомі ще і народні засоби для підтримання губ в тонусі, щоб жіноча посмішка була воістину чарівною і променистою.

Для збереження еластичності і пружності губ необхідно робити щоденний масаж м’якою зубною щіткою протягом 30 секунд. Перед масажем щітку змочують у теплій воді, а після нього губи змазують спеціальним живильним або зволожуючим кремом

Посміхайтеся частіше! Так-так, ось так просто, адже посмішка – це зарядка для губ. Навіть у ті часи, коли приводу для посмішки немає, зобразіть її, не лінуйтеся!

Для тих же красунь, які вважають за краще не фарбувати губи, рекомендується наносити на них крем з вітаміном А або ж просто скористатися гігієнічною безбарвною помадою. Таким чином вдасться уникнути пересихання шкіри на губах і появи тріщин.

Морквяний і огірковий сік, мед або вершки сприятливо діють на шкіру губ.
У тому разі, коли на вулиці стоїть холодна погода з неприємним вітром, обов’язково потрібно подбати про ніжну шкіру губ. Для цього цілком підійдуть звичайні косметичні засоби, так само як і гігієнічні помади. Ці засоби чудово справляються з лущенням або появою тріщин.

У холодну погоду використовуються помади з більш жирною, масляною текстурою. Для губ ж, які гостро реагують на вплив навколишнього середовища, більше інших підходять блиски для губ або помади з додаванням перламутру, адже в них містяться корисні речовини-бар’єри – слюда і ланолін.