Правильні продукти для здорового харчування

Здорове харчування — це запорука прекрасного зовнішнього вигляду, гарного самопочуття, бадьорості. Здоров’я людського організму нерозривно пов’язане із споживанням продуктів харчування.

pravilnoe-pitanieХарчування має бути збалансованим і повноцінним, включати весь необхідний набір продуктів. Повинно бути присутнім поєднання вуглеводів, жирів, білків тваринного і рослинного походження. Суворі дієти і здорове харчування це просто несумісні речі.

Правильні продукти для здорового харчування:

Зернові (злаки). Вони збагачені грубими харчовими волокнами. Сприяють поліпшенню роботи кишечника, що сприяє виведенню непотрібних речовин з організму.

Фрукти і овочі. В першу чергу вони багаті вітамінами. У кожному фрукті міститься різний склад вітамінів. Тому, слід, якомога більше розширити свій фруктово — овочевий раціон. Овочі та фрукти краще вживати у свіжому вигляді. При варінні багато вітамінів гинуть. Можна використовувати пару для приготування.

Молочні продукти. Вони містять легкозасвоюваний повноцінний білок і поклади кальцію, які так необхідні для здоров’я наших зубів, нігтів і волосся.

Риба. Вона багата антиоксидантами, які запобігають розвитку ракових пухлин. Містить велику кількість ненасичених жирних кислот, які так необхідні для підтримки молодості нашої шкіри.

М’ясо. При вживання даного продукту слід віддати перевагу білому м’ясу. У ньому менше міститься холестерину і жирів. Слід пам’ятати, що холестерин в малих кількостях теж необхідний організму.

Вода. В добу слід споживати не менше двох літрів води. Вода повинна бути звичайною, а не газована або солодкою. Достатнє споживання води дозволить уповільнити знос внутрішніх органів і уникнути передчасної появи зморшок.

І не забувайте, що всього має бути в міру. І якщо хочеться чогось шкідливого, але такого смачного, то можна себе побалувати, але без надмірностей.