Правильні подарунки для дітей

Для декого дарувати подарунки є синонім до словосполучення «сущий головний біль». І найчастіше це пов’язано зовсім не з матеріальними труднощами, а з визначенням — що потрібно цій людині. Ось чому більшість з нас зітхають з полегшенням, коли дізнаються, що подарунок призначається дитині. Адже в цьому випадку вибір воістину безмежний.

Вебинар для детских магазинов(1)Що потрібно враховувати, вибираючи подарунок дитині? Здавалося б — нескладне і банальне питання, відповідь на яке знає багато хто. Однак, не все так просто.

Стать, зріст, вага, вік

Звичайно, злегка перебільшені показники, однак вони суттєво можуть звузити коло пошуків подарунка і тим самим полегшити вибір. Існує окремий величезний ринок подарунків, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Особливо цікаві іграшки, здатні згуртувати дорослого і дитину за однією грою.

Оригінальні подарунки

Ляльки — дівчаткам, машинки — хлопчикам, банальне твердження, яке формує стереотипне мислення не тільки у дорослих, але і у дітей. Дівчаткам можуть бути не менш цікаві складні конструкції, пазли і механізми, а хлопчики також можуть з інтересом проводити час, граючи з лялькою. Не обмежуйте себе, будьте оригінальними у своєму рішенні.

Подарунок — не подарунок

Уявіть захват дитини, коли на її столику біля ліжка оселиться дивовижний і чарівний нічник або, коли стіну дитячої прикрасять зірки, що світяться в темряві.

Дорогі подарунки, такі як велосипед, батут та інше краще заздалегідь обговорити з батьками.

Удачі в пошуках.