Правильне харчування — запорука здоров’я

Ми — це те, що ми їмо. Але ми часто про це забуваємо.

102593_900В основному, в нашому харчуванні присутні дві крайності. Або найсуворіша дієта — типу куряча грудка і гречка за графіком. Інша крайність — їсти все підряд до відчуття переповненого живота і моторошної сонливості.

Істина, як завжди, посередині. Грамотно складений раціон харчування — запорука не тільки гарного здоров’я, але і професійних успіхів. На голодний шлунок доброго не попрацюєш, так само, як і на занадто ситий.

Всі дієтологи хором твердять, що сніданок мало не найголовніший прийом їжі. Лікарі теж з ними цілком згодні. З ранку нам необхідна глюкоза. Нехай це буде не солодкий батончик, а каша, наприклад, вівсяна з невеликою кількістю меду.

Мед — дуже корисний продукт. Тільки, зрозуміло, якщо на нього немає алергії. Так, мед теж цукор, але корисний. У ньому багато мікроелементів, необхідних для нашого організму. Також мед хороший для підтримки імунітету. Всі знають, що чай з медом — перевірений засіб від застуди.

Для нормального функціонування всіх систем нашого організму нам необхідно їсти все, але невеликими порціями. У міру в раціоні повинні бути присутніми і жирні, і солодкі продукти. Навіть сало дуже корисне, у ньому міститься потрібний особливо для жінок вітамін В17, якого немає більше ніде.

Наше тіло на 80% відсотків складається з води. Треба спробувати повірити в це і заповнювати запаси рідини в своєму організмі не більше і не менше 1,5 літрами в день. Толку не буде, якщо випити відразу ці літри. Найкраще по ковточку, але часто.

Температура води і їжі теж важлива. Особливо добре сприймає наш організм теплу воду і їжу. Все, що холодніше або гарячіше за температуру тіла приймається, як своєрідний шок.