Правильне харчування при заняттях спортом

Раціон харчування жінок, які активно займаються спортом, координальним чином відрізняється від раціону харчування звичайних жінок, що мають розмірений ритм життя.

rN2Ztf580Правильне харчування при заняттях спортом умовно розділяється на до, під час тренування і після нього.

Найголовнішими складовими живлення в період до тренування є джерела амінокислот. Ці речовини потрібні для синтезу білка в м’язах. Найважливішим джерелом енергії під час тренування є вуглеводи. Вони є джерелом живлення не тільки м’язів, але й мозку.

Елементом, який не входить до правильного харчування при заняттях спортом, є жири. Потрібно зазначити, що вони взагалі негативно позначаються на травленні.

Таким чином, перед початком тренування слід підкріпитися ніжним м’ясом курки або індички, шматочком хліба грубого помелу або ж білковим омлетом та вівсяною кашею.

Не варто захоплюватися надто калорійними продуктами. За півтори години до тренування можна вживати об’ємну їжу, а щільну за півгодини до початку тренування. У цьому випадку, ви не відчуєте тяжкості в шлунку. За півгодини можна випити чашку кави без цукру і вершків. У тому випадку, якщо ви не встигаєте поїсти, ви можете випити склянку молока або білкового коктейлю.

Дуже важливо стежити за режимом пиття. Треба просто пити, не чекаючи відчуття спраги. Ні в якому разі не можна допускати сухість у роті, втому і запаморочення. Ці симптоми можуть бути ознакою зневоднення.

Перед самим заняттям спортом можна випити склянку води, під час тренування, також можна вживати воду кожні двадцять хвилин.

Після занять спортом, можна поїсти, але не раніше ніж через тридцять хвилин. Ця умова дуже важлива, так як без харчування, ви не зможете домогтися пружних м’язів і стрункої фігури.