Правильне харчування при заняттях на тренажерах

Неможливо добитися відмінного результату, катуючи себе, якимись тренуваннями та не дотримуючись при цьому, режиму сну і відпочинку, не контролювати роботу гормональної системи, а також неправильно харчуватися. Організм людини ніколи не терпітиме знущання над собою. Його можна скільки завгодно піддавати тренуванням, однак позбавляти джерела енергії недопустимо.

81c86bd2d174309cda24b2918202baabЇжа допомагає організму підтримувати працездатність на протязі всього дня. Потрібно сказати, що переїдання, так само як і недостатнє харчування можуть зіграти злий жарт. Це в першу чергу стосується тих людей, які фанатично намагаються дбати про власне здоров’я і посилено займаються на тренажерах. У цьому випадку важливо підібрати правильне харчування при заняттях на тренажерах.

В раціон людей, що активно займаються спортом, мають бути в збалансованому обсязі вітаміни, жири, білки і вуглеводи. Вуглеводи дають необхідну енергію і відновлюють глікоген в м’язах. Вони допомагають досягти більшого результату від тренувань. Безглуздими є виснажливі дієти, які обмежують споживання вуглеводів. Без допомоги вуглеводів пружні форми так і залишаться мрією.

Вчені довели, що вживання незадовго до тренування таких продуктів як яблуко, виноград або ж апельсин, сприяють швидкому жироспалюванню. Після тренування можна заповнити витрачену силу і відновити глікоген з допомогою тарілочки рису, квасолі або вівсянки.

Для людей, які активно займаються спортом, частка вуглеводів у загальному обсязі споживаних поживних речовин повинна становити не менше шістдесяти відсотків.

У насиченні організму велику роль відіграють також тваринні і рослинні білки. Вони в більшій мірі дозволяють здійснити правильний ріст м’язової маси. Вони формують правильне харчування при заняттях на тренажерах. Джерела білка корисно чергувати, проте їхня частка в загальному обсязі поживних речовин повинна становити близько двадцяти відсотків.

Ще двадцять відсотків припадає на полінасичені жири. Вони потрібні для підтримки в’язкості крові і постачання організму необхідною кількістю вітамінів.