Правильне харчування при вуграх

Як доводять всілякі дослідження вчених поїдання булочок, цукерок і шоколаду ніяк не впливає на появу вугрів. Ці продукти в більшій мірі сприяють появі карієсу. Запальні процеси на шкірі ніяк не пов’язані з цим процесом.

dieta-pri-akne-01Продукти харчування мають впливу на склад і кількість шкірного жиру, тому певної дієти від вугрів не існує. Правильне харчування при вуграх дозволяє вживати шоколад та інші солодощі, а також горіхи, м’ясо і морозиво. Однак, слід сказати, що в деяких випадках. Значне зниження споживання відповідних продуктів, допомагає знизити вироблення андрогенів, і тим самим зменшити їх вплив на утворення шкірного жиру в надмірній кількості.

Інші ж вчені пов’язують споживання деяких продуктів, з виникненням вугрової висипки. Косметологи і дієтологи кажуть про існування певної дієти, що дозволяє запобігти загостренню акне.

Потрібно сказати, що все-таки розумне зерно в таких роздумах є, як мінімум непряме. Так запальні процеси і захворювання шлунка і кишечника можуть служити причиною виникнення вугрів. Використовуючи правильне харчування при вуграх, харчуючись збалансовано, ви зможете забезпечити здоров’я шкіри.

Слід балувати себе здоровим харчуванням, поступово позбавляючись від провокуючих захворювання кишечника продуктів. Найкориснішою можна вважати європейську, середземноморську та японську кухню. У будь-якому випадку, виключити потрібно фастфуд.

Правильне харчування при вуграх включає в себе споживання таких продуктів харчування як: нежирні сорти м’яса, рис і фрукти. При вугровій висипці найкраще харчуватися свіжою, в тому числі і жирною рибою. Вона містить жирні кислоти омега три і омега шість. Дієта при акне виключає споживання цукру і хліба у невеликій кількості. Під забороною опиняються чіпси та інші пакетовані продукти.