Правильне харчування при грудному вигодовуванні

Материнське молоко для дитини є найкращим харчуванням. З цим твердженням навряд чи хтось може посперечатися. Правильне харчування при грудному вигодовуванні має дуже велике значення, тому що воно безпосередньо впливає на якість молока. Також від складу молока залежить стан здоров’я і самопочуття дитини. Є багато думок з приводу того, яким повинен бути раціон харчування жінки і те, що повинно бути з нього виключеним.

cara-mengecilkan-perut-secara-alami-tanpa-olahraga-cara-mengecilkan-perut-wanita-secara-alami-cara-e1467915229588Так, наприклад, молоко. Дієтологи і педіатри мають різну думку з приводу даного продукту. Деякі вчені стверджують, що молоко є причиною коліків у дитини. Тому, якщо у дітей часто повторюються коліки, потрібно знизити споживання молочних продуктів, таких як молоко, кисломолочний сир і так далі. Потім потрібно простежити реакцію малюка, іноді для цього достатньо кількох тижнів.

Ще є цілий ряд продуктів, які можуть викликати коліки у дитини, до них відносяться: різні види капусти, вироби з пшениці, часник, цибуля, бобові, суниця, алкоголь і кава. Також не тільки коліки, але різні алергічні реакції, можуть викликати газовані напої, шоколад, цитрусові.

У будь-якому випадку, для визначення того, який з продуктів викликав алергічну реакцію або коліки, потрібно провести аналіз усього раціону і виключити підозрілі продукти.

Дітям, які болісно реагують на зміну раціону мами, потрібно дуже ретельно розробити введення прикорму. Нові продукти можуть викликати несподівану реакцію і погано позначитися на здоров’ї малюка.

Якщо у дитини виникають проблеми з боку шлунково-кишкового тракту, це зовсім не означає, що вона ніколи не зможе вживати цей продукт. Просто треба почекати, і вводити його дуже обережно і поступово.