Правильне харчування при целюліті

На сьогоднішній день ще невигадана спеціальна дієта від целюліту. Тому, перш за все, слід розробити розумне правильне збалансоване харчування при целюліті. В основному, перевагу слід віддавати продуктам, що містять найменшу кількість жирів.

Dieta-520x323Одним з принципів такого харчування є приділення належної уваги продуктам, які володіють високою поживною цінністю. До них можна віднести фрукти і овочі, всі види бобових, цільні зернові. Дані продукти є складними вуглеводами, вони містять велику кількість калію, який є секретною зброєю в боротьбі з целюлітом. Ще одним союзником у цій нелегкій боротьбі є клітковина, у великій кількості вона міститься у висівках.

Всі вищеперелічені продукти і повинні складати правильне харчування при целюліті. Як відомо, у складних вуглеводах також присутні жири, проте їх мінімально. Ще одним секретом складних вуглеводів, є те, що вони діють вибірково. Це означає, що ті, хто хоче скинути зайву вагу – скинуть її, а нормальна ж вага залишиться незмінною.

Також вступаючи в боротьбу з целюлітом, потрібно відмовитися від продуктів, які не приносять користі організму. До них можна віднести продукти, що пройшли промислову обробку. Ця їжа позбавлена поживної цінності. Не варто вірити рекламним гаслам. Ці продукти збагачені шкідливими сполуками, які посилюють целюліт. На сьогоднішній день існують дві тисячі хімічних добавок, досі вчені не вивчили дію на організм людини більшості з них. Серед них є антибіотики, пестициди, гормони і багато іншого. Варто купувати тільки свіже продукти харчування.

Також варто скоротити споживання цукру. У тому випадку, якщо ви не можете повністю відмовитися від цукру, то відмовляйтеся від нього поступово. В якості замінника можна використовувати мед.

Споживання солі слід скоротити. Норма споживання солі в день близько 20 мг. Особливу увагу слід приділяти солі, що міститься в продуктах промислової переробки. Сіль має властивість затримувати воду і провокує целюліт.