Правильне харчування під час вагітності

Навіть найменший недолік поживних речовин, може привести до ослаблення імунітету у ембріона, а також до уповільнення його психічного і фізичного розвитку. Це стосується навіть тих випадків, коли на скорочення раціону харчування жінка йде свідомо, тим самим як би намагаючись не розгодувати дитину, який знаходиться у неї в утробі.

pitanie-vo-vremya-beremennostiНайважливішим висновком з вищесказаного може служити те, що мати повинна неухильно дотримуватися правильного харчування під час вагітності. Ці правила не є дуже суворими і не вимагають від жінки великих жертв.

Потрібно сказати, що в першій половині вагітності, дитина не потребує великої кількості їжі. У тому, випадку, якщо вагітна харчується різноманітно, то їй ні до чого звертати увагу на дієти. Якщо дитині буде потрібно, будь-який елемент, вона зможе самостійно взяти його з організму мами, а вона в свою чергу, зможе легко поповнити нестачу, навіть не помітивши цього.

Однак, у другій половині вагітності, ріст дитини значно прискорюється, і природних запасів їй не вистачає. Цей період є особливим, саме в цей момент потрібно максимально регулювати правильне харчування під час вагітності.

Є кілька рекомендацій, яких необхідно дотримуватися:

Перша рекомендація стосується збалансованості раціону харчування вагітної жінки. Це означає, що вона повинна надавати необхідні калорії для зростання і розвитку малюка. Цього найпростіше добитися шляхом різноманітного харчування. Організм людини, в деякій мірі володіє вибірковістю, тобто він сам вибирає те, що йому необхідно із запропонованих продуктів. Природно, в раціоні вагітної жінки повинні повністю бути відсутні шкідливі продукти.

Друга рекомендація стосується самого режиму харчування. Жінка повинна харчуватися таким чином, щоб не переїдати. Цього можна досягти, якщо приймати їжу маленькими порціями, однак перерви між прийомами їжі не повинні бути дуже великими.