Правильне харчування: меню на тиждень

Економити час, гроші, а також місце у вашому холодильнику допоможе грамотне складання меню на тиждень. Якщо у вас в голові склався план дії на кухонному просторі, то ви в будь-якому випадку залишитеся у виграші. Потрібно сказати, що якщо у вас є прагнення до поступового переходу на правильне харчування, то без грамотного планування меню на тиждень, ви точно не обійдетеся.

pravilnoe-pitanie-dlya-pohudeniya-menu-na-nedelu-na-denВ першу чергу, потрібно озброїтися аркушем паперу і ручкою, потім почати приклад складання меню на тиждень. Потрібно пам’ятати, що на сніданок повинні припадати дві третини всієї добової норми вуглеводів, одна третини білків і одна п’ята частина жирів.

Зазначимо, що необов’язковим для обіду є вживання першого, другого і третього. Важливо, щоб був врахований принцип поєднуваності продуктів харчування. Для вечері головною умовою є те, що вона повинна бути максимально ситною і в той же час легкою. Також відзначимо, що вечеря не повинен бути пізніше, ніж за три години до сну.

Крім трьох основних прийомів їжі (сніданку, обіду і вечері) потрібно постаратися ввести другий сніданок, який може складатися з горіхів, сухофруктів, або інших продуктів. Приблизно в 16:00 год можна перекусити кисломолочним сиром, какао з млинцем або ж чаєм з сиром.

В кінці дня, бажано перед сном випити склянку будь-якого кисломолочного напою. Навіть самий звичайний кефір можна перетворити на дуже смачні ласощі, якщо додати в нього кілька ложок висівок, сухофруктів або варення. Ви можете купувати ряжанку або інші кисломолочні продукти в магазині, а можете самі готувати їх на власний смак.

Дуже важливо вживати в їжу всілякі салати. Вони можуть бути дуже різноманітними, але тільки корисними для здоров’я. Ви можете використовувати в якості заправки рослинну олію,а також користуватися спеціальними салатними заправками, які продаються у величезних кількостях або ж приправляти ваші салати натуральними йогуртами.

Дієтологи стверджують, що всі продукти, використовувані для приготування салатів, умовно можна розділити на кілька груп, а поєднуючи ці продукти, можна з легкістю не повторюючись, готувати різні салати кожен день.