Правильне харчування — і ніяких чудес!

Це неправда, що під час прийому їжі категорично забороняється пити воду. Не важливо, в який час дня за їжею або після неї приймати воду. Дійсно важливо те, щоб норма їжі і рідини не була перевищена ні на грам. Можна дозволити собі в гостях келих вина? Природно можна, однак не потрібно забувати, що в келиху вина міститься стільки ж калорій, скільки в одному яйці. Решта спиртних напоїв потрібно виключити повністю. 

Osnovi_pravilnogo_pitaniyaЦе неправда, що з раціону повністю потрібно прибрати сіль. Потрібно помірно солити їжу. Повна відмова від солі небезпечна для організму, і, звичайно ж, вимагає консультації лікаря.

Це неправда, що між прийомами їжі не рекомендується пити гарячий чай або каву. Кілька чашок цих напоїв зовсім не зашкодять, проте в них неповинно бути цукру.

Це неправда, що перекушуючи між прийомами їжі необхідно випивати склянку води. Після цього апетит не зменшився ні на йоту. Це неправда, що замість свіжої випічки, потрібно їсти сухарі. Кількість калорій практично однакова, а у деяких сухарів вища, ніж в інших хлібних виробів.

Це неправда, що кращим є вегетаріанський стіл. Якщо різко перейти на вегетаріанство, повністю перебудувати тип харчування, то добром це не скінчиться. Правильне харчування — запорука здоров’я.

Під час приготування їжі необхідно користуватися таблицею калорійності продуктів. Норма споживання не повинна бути більше наступних значень:

 

  • 25-40 років — 2200 кілокалорій;
  • 40-65 років — 2100 кілокалорій;
  • 65 Старше — 2000 кілокалорій.

Під час вагітності калорійність харчування жінки збільшується і становить близько 2800 кілокалорій.

Для того щоб схуднути треба:

 

  • зважуватися через день і креслити діаграму зміни ваги (це дуже мобілізує);
  • в окремій ємності тримати денну норму олії;
  • зважувати продукти, перед приготуванням їжі;
  • віддавати перевагу найменш калорійним продуктам (наприклад, знежирений сир — замість жирного, замість свинини — яловичина);
  • овочі (шпинат, капусту, моркву) їсти в сирому вигляді і не заправляти.

Також, в результаті проведених численних досліджень японських вчених з’ясувалося, що існує залежність надмірної ваги від того, як швидко людина приймає їжу.

Правильне харчування — і ніяких чудес!