Правильне харчування для росту

Правильне харчування для росту має величезне значення. За допомогою наших простих рекомендацій, що стосуються продуктів, що вживаються в їжу, можна значно збільшити власний зріст в домашніх умовах.

2689406785Найголовнішою рекомендацією є підтримка раціону свого харчування. Слово раціон походить від латинського слова, що означає «розум». Таким чином, правильне харчування для росту має грунтуватися на розумному підході до вибору продуктів.

Для того, щоб збільшити зріст, потрібно якомога більше урізноманітнити їжу. Це допоможе підвищити надходження в організм великої кількості корисних мікроелементів, вітамінів і мінералів.

Слід їсти більше сирих овочів і фруктів як мінімум 3 рази в день. У добу потрібно з’їдати близько півтора кілограма свіжих овочів і фруктів і обов’язковою умовою, їхня різноманітність.

У раціон не завадить додати зелень, яка містить велику кількість вітамінів, таку як кріп або петрушка, цибуля, салат, шпинат, ревінь і естрагон. Дуже важливо, щоб в раціоні були присутня також дикоросла зелень. Це — лобода, кропива, м’ята або кульбаба та багато іншого. Її потрібно збирати тільки молодою, далеко від трас і великого скупчення машин. Потім трава повинна піддатися ретельному миттю і сушінню в тіні. У тому, випадку, якщо ви маєте намір вживати траву в сирому вигляді, її можна обдати окропом.

Потрібно сказати, що незамінним стимулятором росту є різні зернові страви, особливо, каші, а також чорний хліб. Відмінний ефект дає пророщена пшениця.

Деякі дослідники вважають, що може допомогти в збільшенні зросту тала вода.

Потрібно відзначити, найнеобхіднішим для зросту вітаміном є вітамін А. Його багато міститься в печінці, яйцях, риб’ячому жирі, а також в будь-яких молочних продуктах, моркві і малині. Щодня потрібно випивати склянку виноградного або морквяного соку, а діти повинні вживати від пів до літра молочних продуктів.